Lietotājvārds
Parole
Neesmu kopienā, bet šo prasību atbalstu!
Uztvere par sabiedrībā notiekošo neveidojas pati no sevis. Tā veidojas ģimenē! Audzināšanai skolā = 1audzināšanas stunda, kādam vēl sanāk piemaksāt par klases audzināšani 0,1-2 stundas, citam-nekā! Sportā- sportojam, matemātikā rēķinām.
Mēs ARĪ pieprasām Šadurska D-misiju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Labāk atkal skolotājus sākt "'stādīt pieri pret pieri"', pazemot vis visādi, novirzot no nesakārtotā pedagogu atalgojuma modeļa..... Tas jau ir sen zināms politisks"' triks" ......
neatkarīga persona 21.10.2016. 08:46:32
Nedomāju, ka demisija var mainīt situāciju, bet gribu teikt, ka Izglītības ministrijai vajadzētu maksāt kompensācijas par morālo kaitējumu visiem, kam samazinājās alga, jo neviens jau nebrīdināja, ka no pagājušā gada slodzes (21 st. nedēļā) iznāks 0, 6 slodzes un atbilstošs atalgojums. Cilvēks( gribu cerēt, ka skolotāju uzskata par cilvēku) mazliet plāno savu nākotni un ienākumus. Paldies par algas pielikumu ar lieliem mīnusiem! Neticu iespējai, ka kaut kas var mainīties, cīnos ar privātu rīcību( tas varbūt arī ir īstais reformas mērķis)- atvados no skolas un pievēršos bezdarbnieka dzīvei. Tas arī labi, jo nav jau tā maizīte skolā tik saldakā domā tie, kas to nav pamēģinājuši.
Ja skolotāji būtu dzinušies pēc lielas algas pirmās atmodas laikā,tad latviešu tauta būtu pilnīgi analfabēti! Labāk domājiet par sava darba kvalitāti,tadvaldībā būtu cilvēki kam rūp tautas nākotne,nevis savas kabatas piepildināšana. Tad arī radīsies nauda,ar ko maksāt lielākas algas.
to -> Nē, skolā rodas sabiedrības uztvere, atbildība pret apkārtējiem, cieńa... Ja to skolā neapgūst, tad nav ko cerēt, ka tas nāks pats no sevis.
Nu, jā skolā jau mācām zagt un melot!
Skolotāj! Aizdomājies ko un kā tagad skolo... Redz, valdībā varbūt sēdēs tavs darba auglis. Šo darba rūki jau arī ir kāds skolojis! Tā kā... ko sēsi, to płausi!
'Arzem'es skolt'aji streikotu l'idz galam, Tur nepie'lautu, ka t'ads sta'linists Saduris visp'ar savu muti atver. Sen laiks tos j'udasus apkliusin'at! Un ko dara t.s. Valsts prezidents? Esot ta'cu bijis skolot'ajs. Nu ja, kad pats tika pie miljoniem, tad sp'lauj tautai virsu!
čornij karļis 20.10.2016. 20:34:45
ja cilvēks atklāti melo un kā iniciators prasa par to uzticību no regulāri biedētiem darba ņēmējiem, tad viņš ir Diktators, un tas ir pretrunā ar LR Satversmi un cilvēktiesībām kopumā- lietai vajadzētu piešķirt tiesiskumu
biezādainis 20.10.2016. 20:20:58
Vai tad jenots pēc dezinformācijas visai latvju tautai jūnijā par algas pielikumu pedagogiem 200-300 € ir atkāpies, viņš nav pat atvainojies, prasa tikai kalpam un sunim raksturīgu lojalitāti- uzticīgu attieksmi no citiem. Prasīt var toleranci, lojalitāte nevar rasties mākslīgā ceļā īpaši pēc gadiem ilgas noteikumu sistēmas, kas pazemo skolotājus viņu darbā un profesijā ! p.s. nejauksim jēdzienus: valsts, tradīcijas un patriotisms/ varas leģitimitāte un valdības attieksme pret valsts iedzīvotājiem.. pavisam dažādu operu libreti
IZM jādemisionē!Nelojāli skolotājiem!
Esmu lauku skolotājs, bērnu skaits nav samazinājies, alga gan, Pavasarī Šadurskis solīja fantastisku pielikumu, bļāva pa visu Latviju, ka dos kādus 60% pie algas, tagad kādam ir laimējies ar pāris %. Ka var amatpersona tik nekaunīgi melot. Vai jau laikus nav jādomā par jaunu mācību priekšmetu skolā-MELOŠANA. Un jēram vienalga, vai viņu apēd savs vai svešs vilks.
Justīne>>>G. 20.10.2016. 18:40:27
Īpaši aprobežotajiem varētu skaidrot un skaidrot, tāpat nesapratīs! Novienkāršojot - tie daži, kam to 100nieku pielika, ir lojāli pret tiem, kam atņēma, un iesaistās cīņā par taisnīgumu. Civilizētās valstīs reformas, kurās palielinās darba apjoms un alga samazinās, sabiedrība nemaz nepieļautu...Tādu šadurskus atlaistu jau ar iepriekšēju datumu, un Ministru prezidentu, kas to pieļāva- arī!!!
nekā vērti arī neesat, ja pār jums valda pdiņš rusofobs un virkne garīgi neveselu un alkatīgu ļautiņu.
pareizi dara 20.10.2016. 17:57:25
Šadurska noģīmis ir nesimpātisks un viņa prātiņš šķiet saškobījies.
to Walther von Plettenberg 20.10.2016. 16:51:30
about LKK... Jūs nezināt, ka šī biedrība saņem fin. no ASV kongresa? Aj.aj.a...
mat.skolotāja 20.10.2016. 16:19:43
Atbilde tai (vai tam), kas ir G. Tikai Šadurskis prot pielikt atņemot! Par demisiju, kā tādu. Kurš muļķis atkārtoti viņu ir ielicis par izglītības ministri? Vai tiešām, lai pierādītu cilvēka trulumu nepieciešāms veik izmeģinājumu divas reizes, ar vienu par maz?!
vienkārši- skolotāja. 20.10.2016. 16:04:08
Lūk, kāds sadūšojes ibilst pret netaisnībām- slikti! Tas jau san bija jāizdara mīļajai arodbiedrībai.
Izglītibas ministrs nedrīkst būt politiķis tikai kā ministrijas funkcionārs ar tukšām acīm un nespējīgs aiz" kokiem redzēt mežu. Kamēr pastāvēs šī degradējošā sistēma-nauda seko skolēnam! -nekas labs nav sagaidāms. Kā gan nekompetentā IZM ir tiesīga prasīt kompetenci un kvalitāti no skolotājiem!!!
Es pieprasu krievu kopienas ierobežošanu tās viedokļu paušanā. Latvijas valsts tika dibināta, lai...
Ja ministrs tikai Krievu kopienas vēstules dēļ demisionēs, tad mēs esam nieka graša vērti!
Skolotāji, Šadurskis jums pielika pie algas 100 eiro! Jūs, skolotāji, esat nekaunīgi!
Šadurskis ir pret Latvijas zaimošanu krievu skolās. Par to cepas kaut kāda krievu kopiena.
Arnis @Valters 20.10.2016. 12:39:26
Var jau būt, ka skaļš, sauciet, kā gribiet, bet tāds nu ir oficiālais nosaukums. Fakts. Tik pat labi varētu teikt,"Saskaņas", "Vienotības" nosaukumi arī ir skaļi un pārspīlēti, neatbilstoši. Ne tur saskaņas, ne vienotības. Bet tas jau ir subjektībs vērtējums, tāpat kā jūsējais.
Walther von Plettenberg 20.10.2016. 12:34:13
Tas ir ļoti skaļš un pretenciozs nosaukums - "Latvijas krievu kopiena". Cik biedru ir šajā organizācijā? Ko viņi reāli pārstāv? Vai visas krievu biedrības kopā ņemtas? Diez vai. Bet pieņēmu, ka finansējums, kuru šī biedrība saņem no Kremļa - varētu līdzināties ar Izglītības ministrijas centrālā aparāta budžetu.
Nu tomēr kāds kaut ko ir izdarījis. Un pieprasīja to demisiju. Sen vajadzēja.
Tā rīdīšana uz krieviski runājošiem vai pat latviski runājošiem krieviem laikam nekad nebeigsies, jo tāda nu ir mūsu tautiešu daba. Dažs labs tikai no stūra prot apriet, īsti nezinot ne vēsturi, ne arī ko par tautu draudzību. vai tiešām vairs cita nekā nav ko apspriest, kā tikai rīdīties. Man ir kauns par tādu attieksmi starptautiskajā plānā.
skolotāja. 20.10.2016. 11:26:38
Pilnīgi piekrītu par demisiju, jo tas ko Šadurska kungs tagad tara ir terors pret izglītību un tās darbiniekiem. 14.jūnijā 1941.gadā arī vispirms iztīrīja valsti no inteleģences. Vēsture atkārtojas. vai atkal ir sagatavoti lopu vagoni nelojāliem skolotājiem?
Sadurska un IZM ierednu logika 20.10.2016. 11:13:49
Ja 25 skoleniem es stastiju visu par klimatu, tad 18 skoleniem, es stastisu attiecigi mazak par klimatu! Tapec man var maksat mazak!
komentāram par Tiesībsargu 20.10.2016. 11:08:49
"lai strādā tie, kas saprot kaut ko no izglītības politikām" Tad man drīzāk jājautā - kāpēc IZGLĪTĪBAS MINISTRIJĀ strādā ierēdņi, kas NESAPROT par izglītības politikām? Kas par cirku? Kāpēc mums bija jāhronometrē gatavošanās mācību stundām, sapulču un sanāksmju ilgums, darbs metodiskajās komisijās, darbs ar talantīgiem skolēniem (gatavošanās olimpiādēm) u.tml. Tagad tas izmests IZM ierēdņu papīrgrozos. Stulbuma kalngals!
Vakar Tiesībsargs Latvijas Radio 20.10.2016. 11:02:17
Es atbalstu Tiesībsarga teikto vakar Latvijas Radio: "Izglītības ministrijā kaut kas ir jāmaina, es domāju, ka ir jāsāk ar diezgan nopietnu kadru tīrīšanu, lai strādā tie, kas saprot kaut ko no izglītības politikām.”
tas nav personisks viedoklis, tas ir kartejo rezi saridishanas imeslas no Shadurka, jo sho pliko kaulu divas valodas var grazuzt ljoti ilgi un nacists Dombrava ari pateica, ja kadam sheit nepatik var lasities un tas atticas uz vieim latvijas iedzivotajiem gan ar kirsarkanajam pasem gan ar zilajam un skolas nestrada neviesn pedagogs ar zilu pasi, ta noteikt likumaa.
Nu bet tad jau to varētu prasīt pilnīgi visiem IZM ministriem, esošiem, bijušiem un droši vien arī nākamiem - jo nu gluži vienkārši ir neiespējami izcīnīt to, kas patiešām būtu pienācīgs atalgojums - katrs taču velk savu deķīti uz savu pusi.
Personīgi uzskatu, ka demisiju varētu prasīt tikai apr algu jautājumu.
Rosinājums par nelojālo pedagogu atlaišanu ir ārkārtīgi bīstams, jo pārāk plaši interpretājms - arī tā pati skolotāja Ratinīka, kurai savulaik neatļāva mācīt literatūru ar it kā nepiemērotu dzejoli, sacīja to pašu. Nelojalitāti var visādi stiept un mīcīt.
"uzdrošinos pieņemt, ka ar terminu "nelojāls" ir domāts bilingvālas skolas skolotājs" - nu tas ir personīgs viedoklis un absolūta interpretācija.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.