Lietotājvārds
Parole
Policistus aizmirsāt, tā irviena sevišķi lojāla grupa ;)
Ministri ir lojāli, visi ārsti -lojāli, autogusu šoferi- lojāli, ierēdņi- lojāli... tikai skolotāji- nelojāli un atlaižami! Kaut kā tak ir jānovērš uzmanība no slavenās algu paaugstināšanas reformas!
Nav cilvēka, nav problēmu!
preidodemokrātija 23.10.2016. 19:47:22
Būs Staļina troikas. Bija jau viena komisija, kura bez tiesas sprieduma atlaida skolotājus. Jācer, ka bija ļoti liels ieguvums no fakta, ka atlaida jaunekli, kurš pirms 10 gadiem bijis iesaistīts kautiņā, bet darba rezultāti bija viennozīmīgi labi. vai tiešām Latvija ir demokrātiska valsts. Domāju, ka bez tiesas sprieduma šādi pasākumi nedrīkts notikt....
Es domāju, ka Megijas bērnus arī luterāņi, katoļi, neopagāni, dievturi un tamlīdzīgas personas nedrīkstēs mācīt.
Ņegatīvi, ņegatīvi...... ņigu ņegu ........ čibu čabu........ tik ar labu........
tantīte -> Megijai 23.10.2016. 16:13:24
nu skaidrs! nekādus homoseksuālus! un musulmaņi taču arī nedrīkstēs jūsu bērnus mācīt,, un budisti tāpat. un nebūs taču labi, ja Jūsu bērniem diendienā vajadzēs skatīties uz kādu skolotāju, kura ādas krāsa ir pārāk tumša. ebreji un romi??? pārāk vecos arī nevar. un pārāk jaunās un seksīgās jaunkundzes taču arī nebūtu vēlamas. tā kā droši varat jau sākt veidot sarakstu, ko iesniegt Lojalitātes Komitejai (vai kā nu to institūciju sauks) kādus skolotājus drīkstēs/nedrīkstēs laist klāt Jūsu bērniem , lai netraumētu viņus uz visu mūžu. :)
-- Мэгги 23.10.2016. 13:43:24
Мэгги, Вы немного отстали от реальности. Мужчины в школах практически отсутствуют как явление, даже гетеросексуалы, где уж ещё геи. ;D P.S. nu, jūs sapratāt.......
tantītes priekšlikums vienkārši burvīgs. Domāju, tas nekavējoties jāievieš. ;D
Izgudrots LOJALOMETRS. Nu tagad Lielais Brālis sekos Tev līdzi!..
varbūt vispirms vajadzētu definēt galvenās dogmas un pēc tam pieņemt likumus par nelojalitāti????? tā piemēram - pareizi jādomā šādi: Latvijas ekonomiskā attīstība ir veiksmes stāsts, Latvijas iedzīvotāji patiešām piedalās svarīgāko lēmumu pieņemšanā, izglītība un veselības aizsardzība ir prioritātes mūsu sabiedrībā, valsts nopietni rūpējas par pensionāru un invalīdu vajadzībām, no Latvijas aizbrauc tikai mazizglītotie sēņu un zemeņu lasītāji... utt. un visi, kas runā kaut ko ne tā - no skolas prom!!! :D :D :D
Vai Jūs, Unda, esiet tik kompetenta, lai spriestu par visiem skolotājiem, ka pakāpe neko nenozīmē? Varbūt komisija nebija kompetenta, ja piešķīra neatbilsošu pakāpi? Daudziem raksturīga skaudība, nenovīdība -tas jau raksturīgi. Labāk katram skatīties uz sevi un atbildēt par sevi. Skolotājs audzina ar savu paraugu. Ja mēs būtu vienoti, tad būtu stipri, mēs nepieļautu to, ka nepārtraukti kaut ko reformē, šķērdē līdzekļus bezjēdzīgiem pētījumiem un pārmaiņām. Mūsu izglītība nemaz nav slikta, ja esam spējīgi strādāt ārzemēs, veikt pētījumus, mums ir e-vide, piedalāmies veiksmīgi starptautiskos projektos, mūsu skolēni uzvar pasaules olimpiādēs. Izglītības nozarei ir slikts finansējums un atbalsts no valdības un masu medijos tiek rūpīgi zombēts, ka ir slikti. Nu nav tā! Atveriet acis! Mums ir daudz izcilu un lielisku skolotāju. Enerğisku un radošu. Katrā profesijā ir tādi, kas darbu neveic godprātīgi. Kāpēc jākoncentrējas uz slikto, kas tomēr ir mazākumā?
Nodefinējiet arī , kas ir lojāls deputāts, lojāls ministrs. Arī nelojālos nekavējoties jāatlaiž- un bez lielajām kompensācijām!
Lūdzu VISPĀR noņemiet kvalitātes pakāpes, kas ir pilnīga nejēdzība un nesniedz objektīvu vērtējumu par skolotāja darbu un smadzeņu potenciālu!
Orvela idejas kļūst arvien reālākas...
Kas izdos likumu par tautai nelojālas valdības atlaišanu, par normu un likumu izdošanu, kas tautai nelabvēlīgi un apstākļus pasliktinoši?
ja par jenotim balso, tad ir lojāls, ja?
ja učuks nobalso par SC, tad viš ir pārkāpis satvērsmi un ir padzenams!
Lamāšanās dāmai godu nedara, bet Tirions vispār ir vīriešu kārtas personāžs. Un nepavisam ne stulbs. :D
Skolotāji, netēlojiet šeit muļķus. Barometra īpašnieci gribas nomierināt, ka viņu par to neatlaidīs. (Ja nu vienīgi par viņas stulbumu gan vajadzētu atlaist). Nelojalitāte ir valsts zaimošana, kas krievu skolās ir parasta parādība.
Vai tie izvirtuļi Saeimā un ministrijās, kuriem ir kārtējā mīļākā jeb piegulētāja vai 17. sieva ir lojāli valstij? Kā lai skolā bērnam māca par ētiskām vērtībām, ja valsti vada šādi cilvēki? Un tie nu noteiks, vai es esmu lojāla valstij?!
Man klasē stāv barometrs no padomjlaikiem(ar kvalitātes zīmi pie kam). Mani tagad atlaidīs no darba?
Sapņu tulks 21.10.2016. 12:20:31
Tie paši vēži: kvalitātes pakāpes kungi neatceļ, kungiem "labpatīkās" tās PĀRDĒVĒT vai pārskaitīt, precīzāk sakot - 5 pārvēršas par 3 jeb "brjuki prevraščajutsa v eļegantniji šorti".
Kas tad vērtēs? Būs antipātijas direktoram, uzraks kur ir tā NElojalitāte.
Izvērtēs, kas pareizi, kas nepareizi? Kas diez būs tā Orvela patiesības ministrija? Tādu vēl nu noteikti vajag!
Kā ar pārējiem neskolotājiem ?
Skola jau tā pati valsts. ja pārkāpj ētikas normas, iekšējās kārtības noteikumus, darba likumu, kopumā izglītotu cilvēku uzvedības normas - Tevi nevis atlaiž, bet pārceļ citā darbiņā:) nu labi ja pakrata ar pirkstu, tas ir sliktākais kas var būt.
Vilks @Sarmīte 21.10.2016. 10:03:41
Diemžēl būsiet pārpratusi - pakāpes jau nenoņems, tikai to skaitu samazinās līdz trim.
Ar vienu jēdzīgu soli - pakāpju iznīdēšanu (kas jau sen bija jādara) - nevar nomaskēt citus absolūti nejēdzīgus rīkojums, kā "nelojālo" pedagogu patvaļīga atlaišana.
Kvalitātes pakāpju samazināšana gan ir jēdzīgs solis.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.