Lietotājvārds
Parole
Griekijas iedzivotaja 13.10.2016. 08:59:21
Pretigi,veljoprojam pat it kaa izglitotaka sabiedribas dalja dala cilvekus krievos un latvieshos, rodas veelme principiali nelietot latvieshu valodu , jo ir kauns par tik aprobezhotiem komentariem un attieksmi ...labak angliski ,vismaz nevar pateikt no kada aunu bara esi.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12.10.2016. 15:40:36
Kāda nozīme vispār šiem pētījumiem? Kādas algas pētītājiem? Cik liels aparāts to veic? Kopīgās pētījuma izmaksas!
dīvaina statistika 12.10.2016. 15:32:26
Daudzi krievi nerunā latviski, paziņu lokā kādi 30%. Kā var sanākt 95%? Krievam arī svešvaloda ir krievu?
Pierobežā, veicot šādu anketēšanu, rezultāti būtu ievērojami atšķirīgi, jo projām neaizbraukušie skatās tikai Krievijas TV, daudzi ir pārliecināti, ka Putins ir vienīgais prezidents un latviešu valodu kā svešvalodu nepārzina un nelieto.
Latvijā šī statistika noteikti ir krietni augstāka nekā vidēji Eiropā - pat lielajās Eiropas valstīs bieži vien pietiek ar savējo - Francijā, Lielbritānijā. Šī varētu būt viena no retajām jomām, kur esam izglītotāki.
Par vecākiem un krievu - piekrītu, agrāk ar to perfekti pietika. Tagad sen jau zina vairākas. Tādās mazās valstiņās cilēki bieži vien zina vairāk valodu nekā lielajā valstīs - Latvijā es pat teiktu, ka standarts ir trīs. Tādā ASV, Ķīnā - tikai dzimto lielākoties. Tur jau tā ir extra zināt vēl kādu. Mums - norma.
Tas, ka pārzina vismaz vienu ir 100%. Vecie - krievu, jaunie - angļu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.