Lietotājvārds
Parole
Spriežu pēc mūsu skolas un kolēģu stāstītā!
Kas notika, xi-xi? Kāpēc tā? Vajadzētu taču būt atsaucīgiem.
Piezvaniju zu karjeras centr, paludzu palidzibu, labak nebutu to darijusi, partauceju cilveekiem straadat...
Cik skolas tad esat apmeklējusi šonedēļ?
Bijām ciemos pie Vidzemes priekšpilsētas pašvaldības policistiem. Atraktīvs pasākums, labi sagatavots. Noskatījāmies video. Skolēniem ļoti patika, it īpaši pasēdēt "ķurķī" un iekāpt policijas busiņā. :) Paldies policijas darbiniekiem!
Ja reiz karjeras nedēļa, tad karjeras speciālistiem vajadzētu staigāt pa skolām un vimsmaz vienu audzināšanas stundu veltīt šīm tēmām! Lai stāsta, informē, ieinteresē. Tad jau kad dabiska interese radīsies, tad skolēni paši ies un jautās tālāk. Kamēr viņiem par to nestāsta, tikmēr paši jau arī no zila gaisa neiedomāsies.
Teikšu godīgi, skolās nejūt Karjeras nedēļu. Informācija it kā ir gana, valstsiks pasākums, bet skolās nav gana liela atbalsta. Pēc maniem novērojumiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.