Lietotājvārds
Parole
8. klases skolēns 20.10.2016. 19:54:18
diemžēl cik es sapratu var klausīties tikai no 9.klases. Es, kā 8. klases skolēns, arī vēlējos pieteikties, bet sorī tu pa sīku.
Vienīgais skumjais un pretenzijas raisošais fakts - Renārs Zeltiņš vadītāja lomā. Paliek skumji, vērojot tik absolūtu un bezgaumīgu narcismu viņa vadītajā šovā, - skatīties neērti. Bet runājot par uzņēmējdarbību - nav ne vainas uzvarēt (vispirms savu slinkumu un neizlēmību, un slēpšanos aiz kautrīguma liekulīgās maskas, - ak, ko nu es pats, ieceliet jūs mani saulītē! Cildiniet un slaviniet, nu nav jau par ko, bet jums tā šķiet utt. Nav sacensību garam sakara ar augstprātību, kā te interpretē, un pārākumu.
Skolnieciņš 19.10.2016. 21:00:35
Un tā mazais Ādolfiņš 1932.g. uzdrīkstējās uzvarēt un viņa uzvaras garšu ēbreji un slāvi, romi, un citi atcerās vel šodien. Ne visiem ir jāuzvar un dzīve visu uzvarai nav domāta.Plēsīgākais, ja izdzīvo, tad uzvar... Dzīvē ir barības ķēde, pēc manām domām. Un es negribu būt fito planktons.
Pretīgs virsraksts. Justies pārākam par citiem ir netikumiski. Bet tas jau vadlīnijās nav rakstīts. Kādā seminārā salecos ar misionārēm par to, ka viņas apgalvoja, ka kautrīgums ir slikta īpašība. Spēja dzīvot kā pārākam (konkurences apstākļos) , jau ir ierakstīta pirmsskolnieku prasmēs.
Bet kas ir Baiba Klints?
Es arī labprāt aizietu tādu konferenci paklausītos, laimīgie bērni
Stendzeniekā var klausīties vienmēr, lai arī ko viņš stāstītu. :) Bet tā norises diena nav izejamā diena diemžēl.
Dažus runātājus, piemēram, Sipenieci u.c. tv personības varētu pielikt klāt, bet kopumā izskatās interesanti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.