Lietotājvārds
Parole
NICE !
Nav jau iebildumu pret mājas uzdevumiem kā tādiem, bet konkrēti par mācību slodzi brīvlaikā. Brīvlaiks (tāpat kā atvaļinājums) tāpēc arī ir dots, lai atpūstos no mācībām un darītu citas lietas. Diez vai būtu prātīgi sākumskolnieku atstāt visu dienu mājās vienu un cerēt, ka viņš izpildīs visus uzdotos mājasdarbus. Vecāko klašu bērni un jaunieši var paši organizēt savu laiku, bet mazajiem (īpaši pirmklasniekiem) ir jāpalīdz un kādam pieaugušajam ar viņiem kopā jābūt. Ne katrs var algot aukli. Tāpēc jau tam mazajam cilvēkam sanāk nevis atpūta, bet dubultslodze - gan "darba diena" pie vecākiem, gan vēl mājas darbi skolai.
Tirions Gintam 25.10.2016. 10:43:43
Izlasot "mammas" komentāru - tā sanāk. Jo, ja tā ir tikai viena "pilna darba diena" no deviņām - tad taču nebūtu tā jāvaimanā?
Gints @Tirions 25.10.2016. 09:31:35
Vai kāds teica, ka visu dienu no rīta līdz vakaram? Kas tas par murgu būtu, ja BRĪVLAIKĀ būtu jāmācās no rīta līdz vakaram?? Pilnībā pietiek ar pāris apjomīgiem mājasdarbiem brīvlaikā, lai tas jau būtu par daudz!!
Galvenais nesēdēt mājās pie datoriem un iziet svaiga gaisā lai kaut jēdzīgi būtu pavadīt brīvlaiks . Es mācos tehnikumā kur šāds brīvlaiks nemaz nav tapēc mīļie pamatskolēni izbaudiet pēdejos gadus kad jūs varat atpūsties no skolas, aiziesiet uz tehnikumu nebūs šāds brivlaiks. Ar cieņu anonīmais skolēns
Kaut kā neticu, ka pirmklasniekam uzdots tik daudz, ka visas brīvdienas - un tas ir, momentiņu, deviņas dienas - tik sūri katru dienu stundām, no rīta līdz vakaram, jāmācās. Gribētos redzēt e-klases skrīņšotu, bet te gan tas nav iespējams.
Mammai-skolotāja 24.10.2016. 18:40:06
Tad jūsu skola ir izņēmums. Mums nekas nevienam nav uzdots, cik zinu, visās novada skolās!
visi te priecājas par brīvlaikiem. taču lielai daļai jauniešiem (kuri iegūst profesionālo izglītību) tāds brīvlaiks nemaz nav un nemaz nesūdzas.:P
Brīvlaiks - laiks, kad mācies mājās patstāvīgi, tā tas ir vienmēr bjis, sākot no pirmās klases. Vidusskolniece.
skolotāja bez brīvlaika 24.10.2016. 12:35:18
Šorīt autobuss nekavēja - skolās brīvlaiks, nav auto sastrēgumu ielās un pie skolām. Izrādās Rīgas satiksmes autobusu saraksti dažreiz arī atbilst patiesībai ;)
Esmu sašutusi - kam ir domāts brīvlaiks? Laikam taču, lai atpūstos. Bet pirmklasniekiem atpūtas vietā ir uzkrauts lērums mājas darbu. Un ne jau sīkumi, bet diezgan nopietni darbi, kas prasa laiku gan izpētei, gan lasīšanai, zīmēšanai un rakstīšanai. Atpūtas vietā bērnam pilna darba diena, kas turklāt jāpavada vecāku darbavietā. Bet, ja ģimene brīvlaikā dodas kādā tālākā ceļojumā, tad pa kuru laiku visus šos "mājas darbus" pildīt? Stress par nepaveikto bērniem būtu vismazāk vajadzīgs.
Tieši 95% tā arī pavadīs -mājās pie datoriem un telefoniem un varbūt ar klasesbiedrieniem lielveikalos.
Galvenais, lai jēdzīgi pavadīts. Dodieties laukā, izbaudiet svaigo gaisu un rītus ārpus skolas sienām. Nepalieiciet visu nedēļu mājās pie telefoniem. :)
aha, tagad sāksim vēl mainīt brīvlaikus. Darīt nav ko! :D Oktobra sākumā tak būtu par ātru - tikai ieskrējien sācies mācību gadā.
Rīdziniece 24.10.2016. 09:45:49
Laiks gan tnav tas labākais, lai baudīt rudeni. Varēja būt nedēļu vai divas ātrāk - ziemas brīvdienas jau arī vairs nav aiz kalniem.
Oho, lai priecīgas brīvdienas jauniešiem!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.