Lietotājvārds
Parole
bcncbxhzkzkzhxjx
Atceros viedokļus par to, ka ārzemēs dzīvojošie jaunāko klašu skolēni netiek līdzi mūsējiem dēl straujajiem tempiem. savukārt vēlākajās klasēs - kad mūsējiem (dēļ straujajiem tempiem) viss jau ir līdz brošai, un viņi ir uzlikušu treknu... uz visām mācībām... tad ...
Ļoti laba ideja!
R.R. @Gundega 20.10.2016. 09:54:10
Neesiet naiva, nu nav tas reāli. Ja bērns nav konkrētā uzaudzis, tad pašam tas ir grūti, ārkārtīgi grūtī. Kā viņš var uzturēt to, kā nekad nav bijis? Vispirms vecākiem ir jārada tā pirmā saikne, pirmie impulsi, savādāk nekas nenotiks. Ja būtu tādas skol programmas, tad būtu vēl labāk - ar līdzīga vecuma cilvēkiem kopā radīt sajūtas par Latviju.
Neviens jau neliedz pašiem mācīties valodu un uzturēt konaktu ar LV.
Lūk,šī ir iniciatīva, ko es atbalstītu! Tik daudz bērnun un jauniešu izaug ārzemēs vecāku izvēles dēļ. Vai viņiem jāsamierinās ar to, ka neizbēgami zaudē jebkādu saikni ar Latviju?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.