Lietotājvārds
Parole
Vispirms ir jņoņem valsts finansējums vājām AI programmām un vājām augstskolām. Ietaupīto - pārvirzīt augstvērtīgajām. Bet ne studentiem kā tādiem ņemt ko nost..
Piemēram Daugavpils Universitātē fiziķos ir tikai pa 2 studenti katrā kursā. Vai tiešām 8 studentu dēļ jāuztur visa infrastruktūra? Varbūt vieglāk ir apmaksāt 8 vietas LU kopmītnēs studentiem no Latgales?
Kārlis @Laila 24.10.2016. 15:38:44
Izglītība ir pamats veiksmīgais tautsaimniecībai. Domāju gan, ka ir pamats uztraukties un iebilst ne tikai pašiem studentiem, bet arī pārējais sabiedrībai.
Vidējā izglītība valstī ir bezmaksas. Par augstāko nekas nav teikts. Ja samazinās valsts finansēto vietu skaitu, studentiem ir visas tiesības protestēt, bet nedomāju, ka tas gūs tik plašu sabiedrības atbalstu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.