Lietotājvārds
Parole
matemātikas nūģim 23.05.2017. 20:31:47
Klasisks vidusskolēna arguments.
Dace- tēvam 23.05.2017. 09:48:45
Kā, Jūsuprāt, darbs būtu jāorganizē, lai visi būtu apmierināti?
Nekad nebūs visi apmierināti, bet tas, ka eksāmenu sastādītajos darbos ir kļūdas...Ne-pie-do-da-mi!!!Un gadu no gada atkārtojas!
Visu pagājušo nedēļu nenotika matemātikas stundas, jo redz mūsu skolotājam bija jātup eksāmenos. Tagad rīt būs pēdējais PD 8. klasei matemātikā. Kādā veidā, lūdzu, pasakiet man, nav vispār nekas darīts, sēž un bumbulē, stundas nenotiek, viela netiek ne ņemta, nedz atkārtota....IDIOTU VALSTS!
@tam, kam nav dzīves 22.05.2017. 00:21:07
žēl, ka vienīgais arguments no tavas puses ir piekasīšanās par gramatiku komentāros interneta vietnēs, kam lielākā daļa cilvēku acīmredzami nemaz nepievērš uzmanību. manuprāt, nav par tēmu :^( un nav arī diez ko lietderīgi.
tam ->laikam ka jau tomēr matemātikas nūģis 21.05.2017. 22:03:11
Tava gramatika, nūģi, liek vēlēt ko labāku.:) Laikam jau latviešu valodas eksāmenā tik viegli negāja, ne?!:((
laikam ka jau tomēr matemātikas nūģis 21.05.2017. 20:44:26
laikam esmu nūgis vai kā, bet eksāmens bija samērā viegli izdarāms. ceļat brēku no nekā. puse cilvēku eksāmena vidū pameta telpas ar neaizpildītiem darbiem - nebrīnīšos, ja tie ir tie paši, kas brēc par to cik grūts eksāmens. vai nu nemācījušies 3 gadus vai par vieglu padodas.
Nu kārto un kārto. Lai labi rezultāti, bet vai tā ir ziņas vērta tēma?
Kā tik daudz tematu var tā vienkārši noplūst?
Iepriekšejam oratoram 20.05.2017. 14:24:03
"Ne tikai eksāmenu saturu, bet arī mācību grāmatu saturu" Paskaidrojiet. Programma Jums liekas parak viegla vai gruta?
radi un paziņas 20.05.2017. 07:41:48
Ne tikai eksāmenu saturu, bet arī mācību grāmatu saturu, sākot jau no grāmatām un darba burtnīcām pirmās klases skolēniem, mūsu valstī veido aprobežoti indivīdi, kuriem pašiem nav bērnu, un, kuriem nav ne mazākās sajēgas par bērnu attīstības īpatnībām, kuri paši nav vadījuši nevienu mācību stundu skolā, un, kuri, visdrīzāk savos amatos tikuši, pateicoties ietekmīgām paziņām vai radiem. Tādā valstī dzīvojam!
Tik saspringta gaisotne bija, ka varēja padomāt, ka valsts mēroga noslēpumi var tikt atklāti:)
Žēl gan
Kas pa murgainu eksāmenu, tie sastāditāji vispār paši māk tos uzdevumus aprēķināt? Latvijas veiksmes stāsts.
Manai novērotājai kādas 3 reizes telefons zvanīja, kādas 3 reizes staigāja iekšā un ārā no telpas. :D Besī.
eksāmena vadītājs 19.05.2017. 17:08:06
tas ir smags eksāmens nevis no matemātiskā viedokļa, bet gan tādēļ, ka tam nav pārtraukuma. Kabinetu izvēdināt nevar (kāds baidās no vaļēja loga, kāds klepo...), gaiss paliek "smags", nospiests. Skolēni iziet drīkst tikai pa vienam, ja ir ilgāk prom, rodas aizdomas (bet varbūt kādam ir veselības problēmas, bet mēs jau domājam, ka špikot aizgāja....), eksāmena novērotājs un vadītājs vispār nedrīkst iziet no telpas no plkst. 10,45. līdz 14.10. Pa kabinetu arī nedrīkst pārvietoties daudz. jo traucē skolēnam strādāt. VISMUĻĶĪGĀK ORGANIZĒTAIS EKSĀMENS NO VISIEM.! Nemaz nerunājot par saturu.
Nu, nu, nu! Neviens netika pazemots, un arī nekas pārdabisks netika jautāts. Vajag vienkārši mācīties un gatavoties eksāmeniem. Un arī domāt ar galvu..
Visu cieņu IZM brigādes ISEC biedriem par oriģināli veidotajiem eksāmeniem šogad (latv.val. un matemāt.). Jūsu erudīcijai , radošumam, jaunradei nav ne gala, ne malas. Varbūt labāk izpausties tautiskos tekstos un rakstos, adīt cimdus un zeķes, aust segas, siet aubes, nevis veidot eksāmenus valodniecībā un matemātikā! Beidziet pazemot Latvijas skolēnus!!!
Formulu lapās (dažās) bija speciāli ielaista kļūda ,lai daļu skolotāju un skolēnu tiktu pazemoti.
Un kā ar noplūdēm? Vai ieliktnīši šoreiz bija pareizie?
Nu un?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.