Lietotājvārds
Parole
Vai kāds vispār zina KĀPĒC CE VAJADZĪGI? Kāds labums no tiem ir izglītības sistāmai (ja šo bardaku var saukt par sistēmu)? šobrīd tie rada tikai liekus izdevumus un lieku stresu.
Un ko tas maina mūsu dzīvē? Ja zinātu tematus iepriekš, jaunieši vismaz izlasītu atbilstošos literāros darbus.
Vai ministrs mēģināja novērst noplūdi? Vai tikai konstatēja, ka ir notikusi? :)
Gribētu gan redzēt, ar ko šī jezga beigsies:) ka tik atkal kāds nabaga kurjers neizrādās visvainīgākais:)
Patiešām godīgu jauniešu vairs nav, ka esam ieciklējušies uz blēžiem un krāpniekiem (dažiem skolēniem un viņu vecākiem)??? Ātrāk vai vēlāk tas blēdis aplauzīsies un maksās lielas naudas zinātājam.
Iesaku ieGooglēt RigaTV24 š.g. 19.maija " Preses Kluba" raidījumu - viesos Edgars Kramiņš, Armands Krauze, Gatis Šļūka - tur pirmo reizi nosaukti IZM un Izglītības pārvaldes atbildīgo ierēdņu uzvārdi, kuri "nopludināja" t.i. apzināti ir izpauduši iepriekšējos gados eksāmenu uzdevumus. Patīkamu skatīšanos. Atvainojiet, bet e-klases komentāros linku uz video ievietot neizdodas :(
Vēl neviens gads nav bijis tāds, kad nebūtu problēmu ar CE darbiem. Vai nu darbos kļūdas, vai kārtējā noplūde. Vienā iestādē nevar un nevar neko ne optimizēt, ne ieviest kārtību. (Kā to iestādi sauc?)!!!!
Viedajam taisnība. Tāpat var darīt ar visiem eksāmeniem. Daudz līdzīgu uzdevumu variantu(30+) un kompis izmet kombināciju pēc gadījuma metodes. Nopludinot pāri par tūkstoti uzdevumu - nu, ja kāds tos var uzveikt pirms eksāmena, nu malacis, ko vēl teikt.
Un kā ar matemātikas uzdevumiem, kurus skolēni sūta no eksāmenu telpām. Kā ar jaunajiem pulksteņiem un brillēm? Laiks domāt par matemātikas eksāmenu stingrāku novērošanu, ja gribam, lai rezultāti būtu godīgi.
Pilnīgi pareizi! Un to X- stundu parāda tiešraidē TV !
Un, kas slikts notiks, ja arī skolēniem būs zināmi temati iepriekš? Ja viņi kārtīgi sagatavosies pamata tematos, tas taču būs labi! Tas viss iederas mācīšanās procesā! Skolēni būs tikai ieguvēji no tā, uz zināšanas tas vairos, nevis samazinās.Tas pats ar špikeriem! Lai raksta špikerus, un, jo vairāk, jo labāk! Kamēr rakstīs špikerus, visu iemācīsies! Nesaprotu to jezgu, kas katru gadu tiek celta ap eksāmenu tematiem...
latviešu valodas skolotaja 22.05.2017. 11:15:13
Ak dievs! Uzzinājuši brīnumu- eksāmena teksts noplūdis! Tas notiek jau sen, katru gadu rīdzenieki jau labi iepriekš tematus ir zinājuši. Nevienam tas nav bijis noslēpums, un 21.g. iespejas ļauj to izplatīt. Domaju, ka tiem, kuri strāda pie eksāmena satura ir jāparaksta papīprs, kurš ļautu atlaist no darba katru, kuram bija zināms, kādi temati utt. būs. Šadurskis kā no mēness nokrita ar savu nezināšanu un mākslīgo naivumu.
Pats pludiņš nopludināja
Tēmatiem ir jābūt zināmiem jau mēnesi iepriekš, kadiem 30. Un X-stundā notiek izloze.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.