Lietotājvārds
Parole
Un ko darīt tiem, kas nevar paši samaksāt - un tādu nav maz?! Ideja, par valsts apmaksātu augstāko izglītību ir ļoti laba - tikai noteikti jāslēdz līgums, par 3-5 gadu atstrādāšanu kur valstij nepieciešams - savā specialitātē! Ja to negrib - tad lai maksā pats! Un otrs - jārevidē augstskolu izmaksas - tās rektoru un citu administratoru fantastiskās algas un citi izdevumi - ir pilnīgs ārprāts! Un kas tās par augstskolām, kur jāmaksā tūkstoši, bet lekcijas notiek tikai dažas dienas nedēļā un pāris vienā dienā!? Augstskolā pilna laika studentam jāmācās no rīta līdz pēcpusdienai - un katru dienu - un tad paskatīsimies uz mācību laiku un izmaksām!
Cienījamie komentāra rakstītāji, vai esat aizdomājušies cik strādīgi ir šie jaunie darba ņēmēji/skolnieki/jaunieši? Jāmaksā par padarīto darbu, un izradās ka nekas nav darīts, vai arī ļoti slikti darīts. Lai nodarbinātu jaunieti kam ir 10 gadi, tas nozīmē ka viņš var strādāt 4 stundas dienā, vajag kas parāda darbu, un uzrauga lai darbs tiktu darīts, un kā darīts. Tas nozīmē ka jāmaksā diviem(uzraugam un darītājam). Vai bērnam/jaunietim ir šī uzmanības noturība, kā arī izpratne, un spēks padarīt darbu? Tādēļ arī liek darīt dažādus palīgdarbus, kurš ir novērtēts ar pašu zemāko likmi. Paši vecāki ir samaitājuši bērnus līdz tādai stadijai ko sauc par neprašanu. Lieciet strādāt mājas darbus. Esmu viena no darba devējām kas arī dod iespēju jaunietim/bērnam strādāt, zinu ko viņi grib, un ko reāli var. Elementāru lietu, kā galdiņu novākšanu nespēj izdarīt jāstaigā pakaļ un jāaizrāda. Protams ir arī izņēmumi. Pajautājiet savās darba vietās par iespēju jaunietim/bērnam kaut ko darīt, un pavērojiet ko viņi dara.
Kas per bērnu strādās vasarā? Un kāda būs tā alga par darbu?
pieaugušajiem darba nav...izdomāsim bērniem...
cik jauki melojam. nevis skolēni, bet bērni. nedz vidusskolnieki, nedz tehnikuma skolnieki nevar pieteikties. tos sūta uz lielo NVA kur jāpiedalās konkursā uz īstiem darbiem ar CV, intervijām utt (ieskaitot krievu valodas zināšanas). Pirms 3 gadiem biju pieteicies šajā programmā, saņēmu zvanu augusta priekšpēdējā nedēļā aicinot uz Lido par trauku nesēju, lai gan bija norādīti pilnīgi citas spējas un vēlamais darbs(tolaik varēja norādīt).
Kāda jēga tam visam,ja bērni tāpat nedabū darbu!Man bērni jau divus gadus ir pieteikušies paši pirmie,bet pie strādāšanas tā arī nav tikuši!
Jā, tieši tā, jāstrādā!!! Un par to STRĀDĀŠANU ir adekvāti arī jāsaņem !!!!! Nevis kā mums ierasts - grašus !
Tā gribēšana jau var būt no 10 gadiem, bet kā ar to varēšanu un mācēšanu? Ja ir atļauts, tas nozīmē, ka nav aizliegts! Tas nenozīmē, ka darba devējam viss jāpielāgo bērnu spējām! Nez, biešu lauku vairāk nav! Agrāk jaunatne varēja izpausties un labi nopelnīt, bet tagad ar tām darba spējām dažiem ir nosacīti! Lauku saimniecībās nevar sameklēt ne lielus, ne mazus strādāt gribētājus, jo tur reāli jāstrādā!
Ja NVA piedāvā darba vietas no 15 gadiem, kur tad piedāvā no 13 gadiem???
Es gribētu strādāt kādā darbā un pelnīt naudu lai varētu sev nopirkt visu nepieciešamo Basketbolam
Ja likumā noteikts, ka strādāt var no 13 gadiem, kādēļ darba vietas piedāvā tikai no 15?
Varēja būt vairāk darba vietas, lai visiem pietiek.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.