Lietotājvārds
Parole
Būtu pareizi un labi. Tagad viens mērs par slodzi maksā 700, cits 1000 - kā gribu, tā daru! Lielās skolu ēkas pustukšas un tukšas, visiem algas mazas. Beidz skolnieciņš vidusskolu, studēt neņem, jo vidējās izglītības papīrs švaks, Steidz pēc pabalsta, jo specialitātes nav un darba arī nav!
Straujuma ir skaļi pateikusi drosmīgu domu, pie kuras lēnie igauņi nonāca jau sen, bet mūsu pašvaldību karaļvalstī tādu domu drīkst izpaust tikai no politikas jau izstājies pensionārs. Pārējie tagad mazgā rokas nevainībā. Tas tikai rāda, ka Latvijā līdz drosmīgiem lēmumiem vēl ne tikai 40 gadi pa tuksnesi...
маймуно веришвило
Vidusskolas jālikvidē. Jābūt ģimnāzijām, licejiem un profesionālajām vidusskolām, jo jauniešiem nav ko nīkuļot bezjēgā; lai specializējas un iemācās savas zināšanas pielietot sev un citiem par prieku.
Skolnieciņš 19.06.2017. 14:50:21
"Patlaban Izglītības likums izglītības iestāžu dibināšanas, reorganizācijas un likvidēšanas kārtības kontekstā nosaka, ka pašvaldību izglītības iestādes dibina, reorganizē un likvidē pašvaldības" kāpēc ar algu palielināšanu vilcinās, bet kaut kādas abstraktas, crazy idejas apmuļļā??? Kur ir pazudis valsts veselais saprāts? Varbūt I.Viņkelai un L.Straujumai ir pilnmēnes ietekmē? Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
straujuma vispār prot kaut ko risināt vai rosināt? pat sakarīgi izteikt viedokli neprot

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.