Lietotājvārds
Parole
atbildu viedoklim- asti kājstarpē iespieduši at griežas tikai tie kuri negrib strādāt ne šeit ne tur tad runājis esi artādiem
Es gan piekritīšu Turlajam... Varbūt izskatās, ka esam ārā no krīzes, bet sabiedrības novecošanās ir un būs realitāte.
Skolnieciņš 20.04.2017. 05:59:09
Dižais ekonomģeogrāfa Jāņa Turlaja kungs!!! Jūs maldāties! Pie mums ir sabiedrības novecošana un demogrāfiskā bedre! Nu, vel pie mums ir liela gan bērnu, gan pieaugušo nabadzība! Tā, lūk. Es jūsu vietā krāvātu čemodānus! Valdība Latvijā ir galvā slima! Kauns!!! Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Un tāpat peč pāris gadiem atgriezīsies! :) Nevienam ārzemēs mēs neesam diži vajadzīgi. Un tie, kas aizbrauc, asti kājsatarpē iespieduši, atbrauc pēc pāris gadiem atpakaļ. Ārzemēs 99% letiņu vienmēr būs otrās šķiras cilvēki, tie NEKAD nebūs savējie. :) Pat, ja zemojoties zemi kvalificētos darbos, pelnīs vairāk grašus nekā LV, no cieņas un laimes tur nebūs nekā. Vienmēr vilks atpakaļ. To negribīgi atzīst visi aizbraukušie, ar kuriem nācies runāt.
Rīdziniece 20.04.2017. 00:03:27
Bet stabili... Mazliet, bet lejupslīde notiek visu laiku, katru gadu.
Protams, jautājums ir par to, cik daudzi no toddleriem, sasniedzot 7 gadu vecumu, patiešām mācīsies Latvijas skolās. Bet mazuļu skaits palielinās, tas ir 100%. Skaidrs, ka daļa diemžēl izbrauks.
Šie skaitļi ir loģiski, piekrītu, BET. Šodien,pēdējos divos gados, LV arvien tomēr turpina pieaugt jaundzimušo skaits. Krīze beigusies, un to var redzēt, cik daudzi braukā ar ratiņiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.