Lietotājvārds
Parole
Palīdzība raksta auroram 19.07.2017. 08:41:50
LIZDA vēlas, lai pedagogu pakāpju piešķiršanā iesaistītu arodbiedrību Piesaistiet savam portālam valodas speciālistu.
Brīnums triļļo 18.07.2017. 23:36:50
Varbūt ir vērts sākt at alternatīvas arodbiedrības organizēšnu? Pašā LIZDA mājaslapā ir rakstīts, ka organizācijā ir 54 % no nozarē strādājošiem darbiniekiem. Tas nozīmē, ka oficiāli ir 46 %, kas tajā nepiedalās un potenciāli var ienākt citā arodbiedribā, + vēl kāds procents no tiem, kas pašlaik esot LIZDA var pāriet perspektīvākā un efektīvķā organizācijā, un tie vienkārši zaudēs vairākumu. Kā mūsdienās ir ar agiāciju un propogandu, vai tie, kas atrakstījas zemāk, spēj iesākt šo procesu? Tas būs gana labs signāls pašaj LIZDAi, pat ja iniciatīva izgāzīsies.
kur ir arodbiedrība? 18.07.2017. 22:16:08
Kā pie naudas dalīšanas tā, protams, arodbiedrība. Bet, kad IZM plāno likvidēt skolas, arodbiedrība ir akla un kurla!!!!!
LIZDA jau arī grib būt tuvāk "zupas katlam", bet tur jau vietu IZM "aizsitusi" ....
Tad jau visiem priekšnieku draugiem būs augstākās! Ko darīs skolas, kurās nav arodbiedrības šūnas?
izglītots cilvēks - nu, protams... 18.07.2017. 18:24:24
Jau virsraksts ir izcili kvalitatīvs un literāri saprotams!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.