Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 30.07.2017. 20:59:26
Man ir jautājums e-klases administrācijai! E-klase saņem naudu gan no reklāmas, gan no "Ģimenes komplekta". Kāpēc e-klases vadība nespēj noalgot fotogrāfu, lai tas sataisa titulbildes rakstiem ar Latvijas skolēniem un skolām? Tas taču būtu patriotiskām un 100-gadei atbilstošāk! Apnicis redzēt tās svešzemju sejas. Skolnieciņš ir latvietis! ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
Nu par to izglītības likuma 17.pantu: viss būs pēc likuma. Tas nekas, ka tuvāka izglītības iestāde būs līdz 1 braukšānas stundas attāluma. Distance likumā nav noteikta. Krieviem ir teiciens: для дурака и 100 вёрст не крюк.
Slikta dūša 25.07.2017. 18:20:21
ko darīt, ja bērnam transportā patstāvīgi ir jāvemj?
Vienvārdiņsakot, man liekas, ka mūsu tautu bendē nost. Izglītībā vajag ieguldīt, pat ja tas šķiet nerentabli. Uz izglītības rēķina nevajag taupīt!!!
Nē, nu it kā viss loģiski. IT KĀ. Bet tagad padomāsim patiešām loģiski- tā vieta, kur slēgs mazo skoliņu, izčibēs no Latvijas vaiga pēc dažiem gadiem. Paliks tikai lēni mirstoši vecīši brūkošās mājelēs. Otrkārt, padomāsim LOĢISKI par bērniem. Viņus turp un atpakaļ vadās autobuss? Ko darīt, ja viens bērns pēc stundām vēlas pameklēt 3 interešu pulciņus, bet cits- tikai vienu? Tas viens sēdēs skolā līdz pieciem vakarā? Vai arī tas pirmais būs spiests savus talantus aprakt, lai autobuss tiek ātrāk mājās?
Izglītības likuma 17.pants 25.07.2017. 14:25:04
Katras pašvaldības pienākums ir nodrošināt bērniem, kuru dzīvesvieta deklarēta pašvaldības administratīvajā teritorijā, iespēju iegūt pirmsskolas izglītību un pamatizglītību bērna dzīvesvietai tuvākajā izglītības iestādē vai tuvākajā izglītības iestādē, kas īsteno izglītības programmu valsts valodā, nodrošināt jauniešiem iespēju iegūt vidējo izglītību, kā arī nodrošināt iespēju īstenot interešu izglītību un atbalstīt ārpusstundu pasākumus, arī bērnu nometnes.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.