Lietotājvārds
Parole
Sulīgā Anda 30.07.2017. 21:03:50
Skolnieciņ, kas Tev ir pret Ilzi Viņķeli? Iemīlējies esi Ilzītē? Ilzīte ir tik pat atvērta pasaulei kā es. Andiņa arī tik pat smuka cik Ilzīte... Sulīgā Anda mīl Ilzīti! Suliga Anda love Ilze Vinkele!!! Lova, lova super!!!
Skolnieciņš. Tāpēc ka parasto mirsīgo intereses atšķiras no interesem cilvēkam, kam pieder kapitāls. Bet diktē nosacījumus tie, kam pieder kapitāls. Pēc būtības, kapitāls nav atkarīgs no cilvēķiem, kuriem pieder. Tirgū uzvar tās firmas, kas spēj konkurēt. Bet spēj konkurēt tās, kurās buržujs ekspluatē proletārieti. Protams, kas ir labi atsevišķiem buržua un viņu uzņēmumiem, var būt slikti sistēmai kopuma (un tiem pašiem buržujem arī). Tāpēc nabadzība, nevienlīdzība, ekonomiskas krīzes, kas saistītas ar tautas nespēju nopirkt to, ko ražo uzņēmumi, un lūdz ar to arī uzņēmumu bankrotēšana, vis tas notiek cikliski. Ko darīt - marš uz bibliotēku lasīt Marksu un Engeļsu (kamēr nav aizliegts kā komunistiska literatūra). Jāatcerās to, ka visas tiesības, priveleģijas, algas un ērtības ir kādreiz panāktas tikai ilgstošā organizētā cīņā. Pašlaik skolotāji nespēj organizēties, lai izcīnīt sev adekvātas algas pie adekvātas slodzes. Agri vai vēlu to būs jāsak darīt (organizēties cīņai). Reforma nedos skolotājem lielākas algas, nekā ir šodien. Priekš kam valstij maksāt kaut ko lielāku, ja pēc skolu tīkla "optimizācijas" darbā tirgū uzreiz būs daudz bez darba esošu skolotāju, kas piekritīs strādāt par zemu atalgojumu un lielas slodzes? Algas būs jāizcīn, jo darba devējs nav ieinteresēts maksāt vairāk, ja ir jespēja maksāt mazāk.
Skolnieciņš 30.07.2017. 12:14:08
"Bērni nonāk internātskolās, jo viņu ģimenes bieži vien ir sociālās un ekonomiskās krīzes situācijās, audzēkņiem ir nepietiekami sekmju vērtējumi" nabagi atražo nabagus. Kāpēc nabagi atražo nabagus? Kāpēc vieni pasaulē iegūst labu mantojumu? Kāpēc citi manto nabadzību no paaudzes paaudzē? Kāds ir pasaules nabadzības iemesls? Kāds ir cilvēku nevienlīdzības iemesls? Kādēļ pasaulē valda strikta spēku hiearhija? Ko dod pasaulei cilvēku hiearhija? Kālab pasaulē ir ciešanas un citas emocijas? Vot, šī ir Skolnieciņa šizofrēniskā antifilozofija. Hmm, ko darīt nabagu/pabiru bērniem, lai sasniegtu dzīves līmeni virs vidējā valstī? Kā likvidēt nevienlīdzību? Kā radīt torelanci un vienlīdzību? Kā radīt absolūto demokrātiju? Pārdomās, Tavs Skolnieciņš Bučas! Skolnieciņš™ ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-{ ®Skolnieciņš [Skolnieciņš ir īsts latvju skolēns!]
Skolnieciņš 30.07.2017. 12:02:58
Sveiki! Te atkal es Jūsu Skolnieciņš. Eh, man tagad ir maz brīvā laika, jo jāstrādā ir. Darbs. Nu, man ir īpašas jūtas pret Ilzes Viņķeles kundzi. Eh, viņa bija tā labkājības, precīzāk, nabadzības ministre, kas pieņēma SIMTSLATNIEKU programmu. Ui, tas bija Skolnieciņam sāpīgi. Un pats netaisnīgākais, ka šajā programmā iesaistītajiem cilvēkiem nemaksāja nodokļus, alga bija zem minimālās algas. Pateicoties I. Viņķelei, Skolnieciņš saprata, ka Latvijas 27 gadu veiksmes stāsts ir melnais humors. Nabadzība pārņem Latviju. I. Viņkelei ir jāpalasa grāmatu "Latvietes karma" un jāiet uz retrītu centru. Varbūt tur viņu apslauks un viņa sapratīs labāk tautu. Kāpēc jaunieši pamet Latviju? Kāpēc bezdarba līmenis turās stabili uz 10, komats,__ % sliegša? Vai tauta ir vainīga? Tad sanāk, ka 10% tautiešu ir vainīgi. Traki!!! Bet Skolnieciņš ir nevainīgs, es gribu draudzeni, lai zaudētu nevainību. Tā, lūk, dzīvojam. Nabadzība šeit sit augstu vilni. Ko darīt ar sociāli nelabvēlīgām ģimenēm? Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.