Lietotājvārds
Parole
pensionāre 14.06.2017. 19:46:43
Ziniet, šie raksti šeit e-klasē ir izsmiekls un parodija, ņirgājamies paši par sevi, gan ministrija, gan skolotāji nostāda sevi klaunu un nevarīgu nezinīšu lomā.Šī sadaļa ir klapējama ciet,lai vecāki par mums nesmejas. Man kauns lasot, jo esmu skolotāja ar 41 gadu darba stāžu. Tik daudz kā jauna- kompetences, prasmes, iemaņas, bagātīgi kabineti matemātikā, fizikā, ķīmijā,bioloģijā..., bet rezultāti ar katru gadu sliktāki un sliktāki. Jābeidz šī nevajadzīgā muldēšana un jāsāk strādāt un jāprasa nopietns darbs arī no skolēniem, beigsim SPĒLĒTIES.
Tad jau šie skolotāji jāizslēdz no skolas, jo pārkāpj noteiktos likumus.
Cienījamā ministrija gaida piemērus. Esiet uzmanīgi, jo šobrīd vērtēšana atbilstoši kompetenču pieejas prasībām ir sodāma. Visiem pārbaudes darbiem ir jābūt kritērijiem, kurus burtiski jāievēro. Kritērijus var uzrakstīt zināšanām, nedaudz arī prasmēm. Kompetenču pieejā, lai motivētu mācīties, jāvērtē ieguldītā darba daudzums, izaugsme un kompetence (ņuhs, čujs un poņa), kas nav aprakstāma ne ar kādiem pārbaudāmiem kritērijiem, bet ir skolotāja ņuhs, čujs un poņa. Skolotāji, kuri šobrīd vērtē kā kompetenču pieejā vajadzēs, visupirms saskaras ar problēmu, ka valsts eksāmena vērtējums ir stipri atšķirīgs no semestra vai gada vērtējuma - eksāmenā tiek vērtētas tikai zināšanas un minimāli prasmes, bet drosmīgs skolotājs gada vērtējumā ir iekļāvis arī standartā ierakstītos (realitātē vērtēt aizliegtos) izaugsmi un attieksmi. Pierādījums - 10 gadu garas diskusijas un strīdi par nv (nav vērtējuma).
Lūk, šis viss ir Kosmoss!
:) 16 grādu leņkis 14.06.2017. 14:05:05
Iespējamā misija rullē;) Atbalstiet, atbalstiet, dalieties, netraucējiet strādāt! No katra pēc spējam, katram pēc vajadzībām.
Super! Super! Jau septembrī mēs sākam strādāt vairākas klasēs un skolās pēc jaunajām kompetencēm, jo lūk mums ir slikta izglītības sistēma un t.t., Taču tagad lūdzm, lai tie" sliktie" skolotāji padalās ar Izglitibas ministriju, bet kā tad vertēt tās kompetences? Varbūt paskatieties tai visu izslavētajā Somijā? Pie mums tacu viss ir slikti!
Nihtferštein 14.06.2017. 12:06:58
Kas tad pieteiks tos skolotājus? Vecāki 99,99% gadījumos ir par kūtru, lai iedziļinātos. Kliedz tikai tad, ja kaut kas nav kārtībā. Skolēni jau nu pavisam noteikti nepieteiks savus skolotājus. Paši skolotāji? Baigi vajag! Vai tad vasarā atvaļinājums nepienākas? Atkal piedāvā sēdēt pie datora un aprakstīt savu darbu. To pašu, par kuru saņemam sētnieka algu- ap 400-450 eiro.
man arī vienalga 14.06.2017. 12:04:18
Kāds ceņņiks?
...Tikai tā iespējams novērtēt dziļu izpratni, pārnesi, kompetenci jeb lietpratību." Kas ir pārnese ? Ctrl+C > Ctrl+V ?
Ei, labrīt! Tas maksā naudu!
Mani veidotie materiāli, kas vēl nav publicēti, ir mans privātīpašums. Kāpēc jadalās? Mūsdienās par informāciju ir jāmaksā!
Nē. No sākuma tev pateiks, ka tu neko nejēdz. Bet pēc gada, diviem tas no atbildīgiem izglītības sistēmas darbiniekiem tiks pasniegts kā jauns izrāviens pedagoģijas frontē.....
Un kas man par to būs, ja es iesniegšu savus piemērus. Paldies, ja?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.