Lietotājvārds
Parole
Patiesība kož acīs! Tas, kas kož jums acīs, nav patiesība. Acīs dažreiz ir jāmazga. Latvija nepiederēs latviešiem un nebūs latviska, jo globalizācijas procesu dēļ tas nav iespējams. Latvijā arvien mazāk lielo uzņēmumu pieder latviešiem un arvien mazāk zemes pieder latviešiem. Paši latvieši brauc prom no Latvijas un viņu bērni vairs nebūs latvieši. Lai dzīvotu latviešu valoda, ir nepieciešams valsts valodas centrs ar saviem stulbiem likumiem. Latviešu tauta ir pārāk maziņa, lai saglabāties dabiskā veidā.
Ko var ņemties??? Likvidē mazāktautību skolas un nebūs problēmu. Visi mācīsies latviešu skolās un pārzinās valsts valodo. Bet mīkstie letiņi jau to nevar izdarīt, jo no Putina bail, ka tas ko aizrādīs un norādīs, ko mums drīks/nedrīkst darīt. Parādiet man vēl kādu valsti, kur man ierodoties mācīties, man tas būtu pieejams manā dzimtajā latviešu valodā!! Kur??? Bet lūk pārējām tautībām ir privilēģijas uz to šeit. Ja aizbraukšu uz Ameriku, man būs jāmācās angļu val, ja uz franciju, arī tur ar mani neviens nerunās latviski un mani nemācīs latviski. Murgu zeme un sapņu zeme tiem, kuri nevēlas apgūt latviešu valodu! Likumdevēji paši vainīgi pie šī visa, ka cittautību pārstāvji nesazinās ar latviešiem latviešu valodā. Un nesakiet, ka man nav taisnība! Letiņi nekad neko nav pratuši nedz nosargāt, nedz savus lēmumus pieņemt. Mūždien citi ar svarīgāki...ai ko tad es, man jau neko,,,ko tad atkal kāds padomās...neprotat jūs dūri uz galda uzsist! Mikstie !
nekas cits nav iepotēts, kā domāšana PSRS stilā
Varbūt cittautību skolās saliekam visus kameras un aizliedzam sarunāties viņu valodā, piem.poļu, ukraiņu utt, kāpēc Jūs krieviem piesienaties. Latvijā nav tikai krievu skolas!!!! Savos stulbajos likumos jau iet līdz marazmam, tajā pat laikā gadiem nespējot panākt to, ka vecie iesūnojušie krievi vispār i vārdu nejēdz latviski, šeit dzīvojot visu mūžu. Varbūt man bērēs arī jārunā latviski, ja esmu poliete?????? Taču pasākums, ne?? Atnāks-uzliks sodu! Idiotu valsts! Tur , kur ir problēmas-to neredz, piesienas izlaidumiem cittautību skolās! Mans bērns beidza 9. klasi cittautību skolā un man nudien izlaidums nav jāklausās latviešu valodā. Viss norisinās pēc tradīcijām, nevis iepinot tūdaliņ tāgadiņ. Tā valodu mīlēt nemāca, pēc padomju likumiem !
krievu skolā izlaidums latviešu valodā ir marasms. Īsts izcils stulbums.
nu,sākās,,atkal lēnā garā pāriesim uz krievu valodu. Inspekcija pārbaudīja ,un un? Kur rīcība? Aizrādījumi.sodi,,nekā, tikai vāvuļošana un konstatēšana.,,pilnīgi bezjēdzīgi.
Kā labāk? lauzītā un brīžiem nesaprotamā latviešu valodā vadīt pasākumu vai dzimtajā krievu/ukr. utt.?
Atraduši par ko cepties. Izbrīna pats fakts par šādām no valsts kases finansētajām iestādēm. Kā tad var integrēties, ja valsts valoda ir otrajā plānā.
Patiesība kož acīs! 15.06.2017. 19:35:39
Palasot jūsu komentārus, sāk likties, ka padomju laikā uzspiestā krievu valodas lietošana ir bijusi veiksmīgs paņēmiens. Tagad uzspiedīsim visiem latviešu valodu, tad gan jau viņi arī sāks pakļauties, Latvija piederēs latviešiem un būs latviska.
Absolūti piekrītu iepriekš teiktajam.Tās ir raganu medības! Rada problēmu, kur tās nav! Šadurskis trako, mēģina sanaidot, radīt nepatiku pret valodu, valsti.Tāpat jau daudz kas ir sabojāts(Šņore (vai kaut kā savādāk) uzskata par vajadzīgu ieriebt krieviem apsaukājoties.Man ir kauns par mums, latviešiem!
pirmspensijas vecuma skolotāja 15.06.2017. 15:42:58
Neesmu krievvalodīgo aizstāve, taču piespiest cittautiešus svinīgos pasākumus organizēt tikai valsts valodā man sāk atgādināt padomju laikus, kur iestādēs ar lielāko tiesu latviešu strādājošo, sanāksmēs bija jārunā krievu valodā. Lūdzu nepārcentīsimies un nevairosim antipātijas pret valsts valodu. Labāk centīsimies panākt,lai cittautiešu bērni iemīl mūsu valodu un lieto to ar prieku.
Tas nav valstisks pasākums. Lai atšujas vienreiz ar savu pareizību un aizbrauc uz Centrāltirgu! Tur lai meklē, kam piesieties , tiem, kuri gadiem nerunā latviešu valodā. Što nado, sto budem brat, spirtik, sigareti...tiešām Banānija
mīnusu licējam 15.06.2017. 13:05:41
Pastāsti lūdzu, kā iestudēts izlaidums ar katras klases uzstāšanos un uzvedumiem var tikt tulkots? Tas nav normāli!!!!!! Kam tas ir vajadzīgs? Ķeksītim? Jaunieši veido katras klases uzstāšanos un viņiem nav tas jādara latviešu valodā un blakus nav jāstāv tulkam ar mikrofonu. Nav jāpārtrauc uzvedums ik pēc teikuma ukraiņu valodā un jātulko uz latviešu. Tas nav normāli.
Es ļoti atvainojos, bet kāda velna pēc piem. ukraiņu skolā būtu jādodrošina tulkojums, tas pats ar citām tautību skolām? Kuram vajag to tulkojumu? LIKUMA PĒC ??? Smieklīgi !!! Jauniešiem, kuri absolvē šo skolu un viņu vecākiem noteikti nevajag. Viņi sazinās savā valodā un savā valodā rīko izlaidumu. Izlaidums nav jārīko divās valodās, lai valodu centram ko pierādītu, tas traucē un ievelk bezjēdzīgi visu procesu un jauc ārā kopainu. Tāpēc jau tā ir citas tautības skola, kurā mācās attiecīgas tautības bērni. Tā kā nenormāli ar to valsts valodu...jeibogu...valstī Jums viss ir kārtībā, nav citu problēmu ko risināt. Jums cilvēki simtiem mirst vienā dienā no bada, jaunatne izbrauc, bet galvenais ir kliegt par valodu!!! Banānija tiešām!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.