Lietotājvārds
Parole
"Tēma 24.05.2017. 05:10 -> Bardaks ir un paliek bardaks. " Taisnība, bet jo lielāks bardaks, jo lielākus "finansu apgriezienus" var veikt, jo lielāka finansu plūsma "difundē un uzsūcas " izglītības sistēmas koordinējošos - mezglu punktos.
A varbūt eksperti nav vainīgi. Varbūt pie vainas apkopēja, kas "prihvatizējusi" papīra smalcinātājā izveidoto dokumenta puzli, to mājās salikusi, lai savam lolojumam atvieglotu dzīvi....
to >pārdomas 24.05.2017. 15:34:37
Un kālabad gan ne? Kādus 50 tematus publicēt, no kuriem tad eksāmena rītā dators pēc gadījuma skaitļu metodes arī izlozē vienu - vai divus, vai trīs, ja vajag variantus.
Pa rnoplūdušajiem miljoniem gan tāda brēka nebija.
Nu, tad publicējam iepriekš, lai VISIEM ir zināms. Tad tas būs godīgi!
Vai tad puse no vidusskolēniem nav atbrīvoti no eksāmeniem ,lai tik saņemtu atestātu vāciņus ?
Bardaks ir un paliek bardaks.
Temati eksāmenā katru gadu ir apm. par vienu un to pašu. Vai ir jēga cepties?
Varbūt, vispirms noskaidrot vajag vainīgo un tad rakstus rakstīt. Ko nozīmē "iespējams". Šaubu ēna tagad uz daudziem kritīs, tā nedrīkst.
Ja tā ir, tad pierādīt to nez vai izdosies. Savukārt ja eksperti nav vainīgi, tad šaubu ēna tāpat paliks.
Našļi kraiņevo!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.