Lietotājvārds
Parole
Kāpēc VISC darbinieks gļēvi slēpjas aiz nika "lol"?
kļūdas būtu attaisnojamas tad, ja priekš katras Latvijas skolas būtu jāizveido savi uzdevumi. tad to varētu piedot, jo kļūdīties ir cilvēcīgi. Bet šie uzdevumi ir tikai VIENREIZ GADĀ, VIENS variants katrā priekšmetā (ar retiem izņēmumiem) pa visu valsti. Te nu nevar attaisnot NEVIENU kļūdu! Reizi gadā šiem cilvēkiem savs darbs jāizdara perfekti! Vai grūti pārbaudīt kaut desmit reižu, kaut divdesmit?
Nu nav katru gadu kļūdas, nevajag melst tukšu. Saprotu - labais stils ir teikt, ka viss ir slikti. Tā tik turpiniet!
Pilnībā var piekrist rakstītajam. Gribu piebilst, ka rūpīgāk jāveido CE 1. daļa, jo 1. uzd. 4. teikumā ir kļūda. Paskatieties, lūdzu!
to lol(aka VISC?) 24.05.2017. 21:22 Kā kas - kurā gadā bija svešvalodu eksāmenā sajaukti uzdevumi(vai kas tur bija, ka veselu darba daļu nezināja, kā nu vērtēt - vai vispār nevērtēt)? Cik nav bijis, ka attēli darbos ir tādi, ka neko nevar saskatīt, ir bijuši sliktas kvalitātes ieraksti svešvalodā, utt. Tātad. +++++ ))) Tagad tāda forma - pieļaut katru gadu kļūdas )))
Muļķības. Eksāmenos viss ir kārtībā. Tagad ir tāda forma. Kādreiz bija citāda. Vēl kādreiz varbūt būs vēl citāda. Eksāmeni ir visā pasaulē. Elementāra zināšanu pārbaude, mācību iestādi beidzot.
to lol(aka VISC?) 24.05.2017. 21:22:08
Kā kas - kurā gadā bija svešvalodu eksāmenā sajaukti uzdevumi(vai kas tur bija, ka veselu darba daļu nezināja, kā nu vērtēt - vai vispār nevērtēt)? Cik nav bijis, ka attēli darbos ir tādi, ka neko nevar saskatīt, ir bijuši sliktas kvalitātes ieraksti svešvalodā, utt. Tātad.
Kas ir "saputroti, nekvalitatīvi sagatavoti"? Kas tev nepatīk?
Nu gan brēka. Senos laikos, kad literārie sacerējumi ar izvērsto plānu bija jāraksta kā atsevišķs eksāmens, kad visi obligāti iesaistāmie citāti bija jāiezubrī no galvas - tad bija jēga izspiegot sacerējuma tematus. Tagad tak skolēns, ja nav galīgs tumsoņa, var uzrakstīt to pāris lappuses garo tekstu arī tāpat.
Tracis tiešām par pupu mizām pēc būtības. Ja vidusskolēns nav mucā audzis un pa spundi barots, tātad par pasauli ap sevi šo to zina un ir arī savas domas, viedoklis par šo pasauli un tās lietām. Un ja vēl prot gramatiski, stilistiski pareizi veidot tekstu(kas no temata nu nekādi nav atkarīgs!), ir pietiekams vārdu krājums - tad uzrakstīt domrakstu(savu domu izklāstu) par kādu tēmu nevajadzētu būt tik ļoti grūti. Tā problēma īstenībā ir sistēmas vadībā un uzticamībā - vai mēs varam uzticēties IZM kopumā un konkrēti VISC, ja tur valda šādi (ne)tikumi. Uzdevumu satura noklīšana neceļos, saputroti, nekvalitatīvi sagatavoti eksāmenu un pārbaudes darbi jau nav nekas jauns, vai ne, IZM&VISC, ko?
Būtiskas sekas ir tās, ka zūd ticība objektivitātei, godaprātam un visam eksāmenu procesam kopumā.
Neapmierinātais 24.05.2017. 13:11:32
Un vispār kas gan mūsu valstī ir būtisks? Kaut kādi eksāmeni? Tā ka paužam vien pa labi un kreisi visu, ko zinām:(
Galvenais nepievērst uzmanību galvenajam - valsts mērogā ir izpausti eksāmenu temati, bet problēmu nav!
Kombuļspāre 24.05.2017. 11:59:06
Kam tie eksāmeni vispār vajadzīgi...
Nosaukumi dažādi - jēga - tā pati! ))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.