Lietotājvārds
Parole
Nu jātaisa dienesta viesnīcas Rīga, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Rēzeknē un lieta darīta!
150x120=19500...vai tad tik maz mums vidusskolnieku vajag? Cik no tiem ir profesionālajās vidusskolās? Vai tos ieskaita? Kā tas saistās ar šogad CE kārtojušo izglītojamo skaitu?
Pag- pag- kas tas par sekmīgas cenzu mācību turpināšanai vidisskolā? CE+ barjera vidusskolai nav slikta doma. Ar nosacījumu, ja ir paralēlas LABAS arodizglītības iespējas.
Skolnieciņš 20.07.2017. 19:01:56
Sveiki! Sveiki! Šeit un patreiz Skolnieciņš ir ar jums! Urā, lai dzīvo laimīgs Skolnieciņš un viņa asprātības! Dārgie draugi, vai vēlaties redzēt vel vienu manu asprātību? Tad skatāmies... Cilvēku skaits Latvijā samazinās. Tas, protams, ir negatīvi un skumji. Un Skolnieciņa dēļ šī latviešu "štata samazināšanas" radās lieliska ideja! Tādas idejas kā man pat mazais Kārlītis nespēj pilnmenesī izdomāt!!! Kārlītis grib samazināt skolu skaitu un skolēnus grib sabāzt kā siļķes mucā. Nu, šī ideja kapitālista-plantatora prātā ir ideāla, bet parastai tautai no mazā Kārlīša daiļrades raudiens nāk. No tautas prāta puses šajā idejā trūkst empātijas, žēlsirdības un cilvēcības. Man ir ideja! Ir jāsamazina Izglītības un Zinātnes ministrijas darbinieku skaitu par 40%! Un 20% no viszemāk atalgotajiem ierēdņiem IZM palielināt algu par 10%, bet vidēji algu palielināt par 5%. Taču 20% no vislabāk apmaksātajiem IZM ierēdņiem algu samazināt par 60%! Protams, mazajam Kārlītim maksāt minimālo! Lūk, Skolnieciņa plāns. Kas ir ar mani? Balsojam! Un man ir vel priekšlikumi. Kamēr dabīgā ataudze Latvijā ir negatīva, tikmēr ierēņu algas valsts augšā nedrīkst palielināt! Deputātu skaitu ir jāsamazina uz pusi gan pašvaldībās, gan Saeimā. Pašvaldību mērie un deputātiem algu nemaksāt! Patiesā cieņā, Jūsu Skolnieciņš ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Kurās Ventspils skolās tad nav pietiekams skaits? 5 vidusskolas jau tikai ir, trīs - neriktīgas? Vakarskolu jau pievienoja 6. vsk.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.