Lietotājvārds
Parole
Pret šo sērgu!
Kurš vērtēs skolas administrācijas kvalitāti un noteiks tās pakāpi!!!???
Piemaksas vienmēr bija administrācijai, jo tur pārāk daudz ,,speciālistu", kurus sen laiks samazināt. Viensotrs vispār nav vajadzīgs: sociālie, speciālie, psihologi, kas tur tik nav. Ar ko viņi tā nodarbināti, mājās iet pulksteni var pārbaudīt.
Vadība vērtēs pēc deguniem, kam ir tam arī būs.
...nesaprotu, kādēļ nemitīgi jāpierāda, ka es neesmu zilonis? Kārtīga 5 gadu izglītība augstskolā, ( šo diplomu tikai pēc 25 gadiem pielīdzināja maģistram), pa vidu tērēts laiks un nauda, lai iegūtu vēl vienu maģistru, regulāri kursi, turpat 40 gadu darba pieredze ar neskaitāmajiem eksperimentiem (izvēles priekšmeti, profilkursi, dzm.projekti, CE...), kam vēl pakāpes, kur skolas vadība nu būs tā visgudrākā... Apnicis, bet pensijā arī nelaiž. Skolēniem vajadzīgi jauni skolotāji, nu tad atļaujiet kaut izdienas pensijā doties pēc 60.
Nu ja, ministrijas kundzītes jau neies par velti strādāt, kad vairs nav un nevar kāst sev Eiropas naudu, tad šo jautājumu uz skolām, bet kad lielāko daļu Eiropas naudas varēja sadalīt sev, tad cita lieta.
Skolotāji! 24.07.2017. 08:40:42
Neviens nepiesakaties šīm muļķīgajām pakāpēm un viss atrisināsies pats no sevis! Es, piemēram, boikotēšu šo kampaņu.
Pēdējais stulbums,ka to varēs noteikt skolas administrācija,kurai pašai nav augstākās augstākās pakāpēs vai arī metodisko komisiju vadītāji,kuriem pat iepriekš nav bijusi 4 pakāēm tur not ikti ir jābut kādam cilvēkam ne no skaols !
Pakāpes nevajag vispār-algu vajag normālu un tad, ja, tiešām, kāds kaut ko izcilu, tad tam arī piemaksā.
Protams, pakāpju ievesēju Eiropas naudiņu dabūja, lielu daļu darba uzkraujot skolai. Nu vairs Eiropas naudiņas nav, lai visu dara skola. Naudas, ko piemaksāt par pakāpēm arī nav, skola meklēs iespējas pārdalīt - no jaunākiem kolēģiem uz vecākiem vairumā gadījumu. Varbūt beigt šo māžošanos?
Jā, tiešām interesanti. Mēs arī piemaksās saņemam 3 - 5 eur, bet blakus skolā katram 20. Tāpēc būtu ļoti pareizi, ja tiešām tiktu publicētas pedagogu algas.
Piemaksas par kvalitātes pakāpi, ņemot vērā izglītības iestādes finanšu līdzEkļus, būs simboliskas. TāS nebūs piemaksas pedagogiem par kvalitāti, bet algu pārdalīšana skolā, lai tiek visiem - gluži kā simboliskā 5 EUR piemaksa par Ziemassvētku eglītes pasākuma organizēšanu un vadīšanu jaunāko klašu skolēniem. Jo direktorei atbilde ir viena - skolai vairāk nav naudas! JAUTĀJUMS IZM: Par cik % vai cik reizes piemaksas par pedagogu prof. darb. kvalitāti dažādās izglītības iestādēs var būt atšķirīgas?
Es jau gadiem nesaprotu, kāpēc jānodarbojas ar kvalitātes pakāpēm.Diplomam tā kā būtu jāgarantē zināma kvalitāte.Piekrītu skolotājas komentāram, ka pietiek, ka skolā ir piemaksu sadales sistēma, kuru visi zina.Bet nē, mums tā jācenšas kaut ko vērtēt!Kurā darbā tad vēl tā vērtē, apšaubot izdotā izglītības dokumenta kvalitāti!Esmu pret kvalitātes pakāpēm,tās nav pārāk objektīvas.
Ja kvalitāte ir noteikta, tā nebūtu jāatņem, bet jāatbalsta un jāmaksā līdz augstākas kvalitātes iegūšanai,
Priekš kam viss šis sviests ir vajadzīgs, kāpēc IZM nepietiek drosmes atzīties, ka pakāpju ieviešana bija kļūda, lai iztērētu ESF stipendiju naudu. Ja skolas administrācija vērtē, kāpēc tās jāsauc par pakāpēm, kāpēc vnk nevar būt piemaksu sistēma par labi/daudz padarītu darbu? Man šķiet, ka absurdi ir arī skolotājam izvēlēties, uz kuru pakāpi "trāpīt". Mēs ar draudzeni savulaik abas pieteicāmies uz 5. pakāpi, un viņu nepaņēma atlases kārtā, pēc tam nākamajā (un arī tajā pašā gadā) jau uz 4. pakāpi vairs pieteikties nevarēja, un tā nu viņa, kas tiešām ir daudz devusi priekšmeta metodikā, dzīvo bez pakāpes. Ja vispār atstāj pakāpes, es domāju, ka loģiski būtu, ka skolotājs gatavo prasītās atklātās stundas un citus dokumentus, nenorādot konkrētu pakāpi. Un tad ir "sliekšņi" , piemēram, virs 50 punktiem - 3. pakāpe, 40 - 50 ir 2. pakāpe, 30-40 ir 1. pakāpe. Nu apmēram tā.
Patreiz daudzkur tiek samaksāts tikai par kontaktstundām. Pārējam nauda nepietiek, Tad par kvalitāti kaut 3 eirīši būs??

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.