Lietotājvārds
Parole
Tautas balss 29.05.2017. 13:31:53
Dana 28.03.2017. 19:41 Namsone un co gan visu māk. Reformē (deformē?) izglītības sistēmu ar pilnu jaudu kopš 90. gadiem. Savulaik bija sociālo zinību "speciāliste", tad dabaszinības u.t.t. Kā redzam, tad rezultāti nav uzlabojušies, skolēni , vecāki un skolotāji nav apmierināti, bet kundzes tik rullē uz priekšu. Kāds mērķis reformām? Erudītāks, zinošāks jaunietis?
Vidējā atzīme 6,.... ir normāls līmenis, neredzu iemeslu histērijai. Tas nozīmē, ka klasē praktiski nav skolēnu ar nepietiekamiem vērtējumiem un ir samērā pieklājīgs optimālo un izcilo vērtējumu skaits.
varbūt tie bērni tādi bremzētāki jums padevušies?
latviešu valodas skolotāji ir nolietotas nederīgas mēbeles- ārkārtēja situācija - latviešu bērniem vidējā atzīme klasē "6" nodokļu maksātāji dod darbu un papildus apmaksā privātstundas ,
Prieks 25.05.2017. 10:47 Vācam bezmaksas materiālus jaunajam izglītības saturam? Dace Namsone, Ieva Namsone. ____________________________ "Средства у нас есть. У нас ума не хватает." Кот Матроскин
Atkal tie sliktie un dumie dalīsīsies, bet gudrie bīdīs projektus un saņems naudu. Kad beidzot šis bezjēdzīgais cirks beigsies?
Atkal tie sliktie un dumie dalīsīsies, bet gudrie bīdīs projektus un saņems naudu. Kad beidzot šis bezjēdzīgais cirks beigsies?
Tur jau tas KNIFS, ka LABI ,pie tāda bardaka , skola nestrādās! LABI ir visur labi !!! Kad to Šadurskis sapratīs ???
Vācam bezmaksas materiālus jaunajam izglītības saturam? Dace Namsone, Ieva Namsone.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.