Lietotājvārds
Parole
Visas IZM "inovācijas" pašlaik ir tikai ubagošanas stratēģija. Nekas jauns nav izdomāts. Ja man pietrūkst naudas, lai izdzīvotu, es eju ubagot. Galvenais ir skaisti ubagot! Šadurskim tas , škiet, izdodas.
LU absolvente 29.05.2017. 21:53:01
To, kas notiek LU ir bardaks. Ja uzsākot studijas jebkurā fakultātē, bija piešķirtās, piemēram, 12 budžeta vietas, tad tādam skaitam ir jāpaliek visos studiju gados nevis mazāk. LU valdība jau sen rīkojas netaisnīgi, atņemot budžeta vietas vecākajiem kursiem par labu topošajiem pirmkursniekiem.
Visi tie, kas mācās par maksu, jāsaprot, ir muļķi? Var jau būt! It sevišķi tad, kad budžetnieks nestrādā specialitātē vai vispār aizbrauc celt citas valsts labklājību! Lai apmaksā īpaši vajadzīgās specialitātes, bet pārējās, piedodiet, puse maksā, otra puse dzīvo zaļi!
Rīdzinieks 29.05.2017. 11:46:12
Lai visaa mācība būt par naudas! Iet uz skolu no piecām un sešām gadiem! Mācīties tikaj par maksas!
LR PILSOŅU=LATVIEŠU ieviestais 4.maija genocīda režīms eskalē cīnu ar saviem galvenajiem ienaidniekiem = izglītotiem , domāt un saprast spējīgo jaunatni... !!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.