Lietotājvārds
Parole
Minimālo algu palielinās līdz 430 eiro; IIN lielajām algām – 31,4%
nodokļu maksātājiem jāzina kAM tiek tērēta valsts nauda, noslēpumu NEDRĪKST būt tā NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDA
Runājam arī par to, ka skolotāja alga drīz būs vienāda ar min. algu valstī -, tobiš, strādājošie bez izglītības saņems minimālo (apkopēja), kas par 1.5 slodzi būs lielāka nekā skolotajai. Skolotāja algas pieaugums nav piesaistīts min. algas izmaiņām, diemžēl nav, tātad, nevar arī paaugstināt, kā ierēdņiem.
Sen jau vajadzēja to izdarīt.
Skolnieciņš>>skolotāja 30.06.2017. 22:21:50
Nu, policistu un tiesnešu algas var sen brīvi atrast. Taču ārstu algas neatrast ar uzvārdiem un vārdiem. Tāda, lūk, dzīve. Amatpersonām valsts sektorā nav privātās dzīves. Viss ir jau internetā.
Skolnieciņš 30.06.2017. 09:39:59
Skolotāju algas es vel neesmu redzējis. Bet es varu pieņemt, ka pilsētās direktori saņem no 900€ līdz 1200€. Mācību pārziņi saņem no 600+ līdz 800~900€. Parastie skolotāji saņem līdz 600€. Lielākā daļa saņem algas no 500 līdz 600€. Šīs visas algas ir neto. Laukos ir stipri sliktāk. Direktoru algas ir no 500 līdz 600€. Mācību pārziņu algas no 300 līdz 400~500€. Nu, skolotājiem ir minimālā alga neto vai līdz 400€. Šīs ir manas domas. Nabaga Skolotāji™, jo dažu Skolnieciņu™ senči ir bagātāki!!! Mīlestībā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
Ja man būtu tiesības, es slēgtu visus ātro kredītu firmas, kuras Latvijā savairojušās, kā nezāles dārzā. Kā viņi izputina mūsu tautiešus, kuri no parādu sloga aizbrauc no Latvijas. Kur ņem naudu aizdošanai....
Bet tad ārstu, policistu, tiesnešu utt. atalgojumam arī jābūt publicētam.
Vai man tiešām būtu jākaunās par nopelnīto algu? Piedāvāju arī publicēt izglītības dokumentu , kursus, sertifikātus u. tml. Ļoti iespējams, ka Daldera kungs nemaz nezina, ka skolotāji arī maksā par kursiem, atšķirībā no deputātu privilēģijām ( bezjēdzīgi komandējumi, dzīvokļa kompensācija, transporta izdevumi u.c. ). Vai manai algai jābūt tādai pašai kā apkopējām, sētniecei un cilvēkiem, kuri nevēlas strādāt un kuriem ir tikai pamatizglītība vai apšaubāmi iegūts diploms.
uz priekšu 28.06.2017. 21:31:39
Un ar piebildi- par cik kontaktstundām tas tiek sņemts. Es saņemu par lielāku kontaktstundu skaitu uz pusi mazāk kā citā skolāpar mazāku kontakstundu skaitu, bet par visu pārējo arī tiek samaksāts ( par pārējo man samaksa ir"0"). Man ir 26 kontaktstundas un neskaitās slodze. Pat kvalitātes piemaksu samazināja par to, ka liela daļa darbs- bez samaksas. Arī pesija krājas uz pusi mazāka. Neviens ārsts man puscenu neņem ... .
Nav jau nekas slēpjams.... Ja nu vienīgi neērti par to mazumu. ar kuru jāizdzīvo, neparādot pasaulei, ka esi nabags.
Policistu un ugunsdzēsēju algas jau labu strēķīti tiek publicētas un bez nekādām slodzēm.
Ļoti labi! Tad mēs varēsim redzēt, ka vienā skolā viena un tā paša mācību priekšmeta skolotāji saņem atšķirīgu algu par slodzi. Līdz šim tā ir bijusi konfidenciāla informācija, kuru nedrīkstēja izpaust. Pieļauju, ka skolā varētu izcelties "karš".
Kur tad pazudusi informācija Delfos un TVnet par skolotāju algu publiskošanu? "Tauta" laikam uzkarsa, komentārus rakstot.
No viena grāvja otrā!! Mums katru gadu pie direktores jāparakstās, ka nevienam neizpaudīsim savas algas apjomu. Tas ļauj manjpulēt ar piemaksām, tuvākie kolēģi nedrīkst uzzināt, cik es pelnu. Absurds. Esmu par publiskošanu.
Ierosinu publicēt ne tikai saņemto algu, bet arī patēriņu (lai TAUTA zina, ko skolotājs un mediķis ēd un kurās humpalās iepērkas). Bet tā korekti...
Ļoti laba doma! Publiskojam visu Latvijas iedzīvotāju - nodokļu maksātāju algas! Tad gan būs jautri, jo uzreiz varēs bez KNAB ieraudzīt , kas notiek valstī. Kur problēma? Ieraudzīsim gan nodokļu nemaksātājus, gan tos, kuri dzīvo pāri saviem līdzekļiem un esmu pārliecināta, ka skolotāju algas vairs nebūt nebūs tās interesantākās, ko apskatīt. Bet protams,ka to nedarīs, tāpēc rimstieties un netērējiet enerģiju, neimitējiet darbu, bet domājiet, ko darīt, lai mums visiem būtu labi. Domājiet, kā uzveikt ātro kredītu biznesu, kā tikt galā ar banku negodīgo rīcību, kā nepieļaut apdrošināšanas kompāniju patvaļu. Lai izdodas!
Nu lai taču publisko, bet noteikti kopā ar attiecīgo slodzi. Citādi tauta atkal pārpratīs.
es nebaidos, lai publisko. Par ko jāuztraucas?
Nu, nu, ka tik skolotajiem nesamaksa par daudz par 12 stundu darbadienu!.. Deputati drosi vien ari majas pa vakariem un pa brivdienam parlasa likumrojektus un labo pantus, tapec viniem tik neslikti maksa..
Kā - nav saprotams, kāpēc! Tikai - lai visuzinošā "tauta" varētu gānīties, ja skolotājs saņem vairāk kā sētnieks/ ja skolotājs personiski nepatīk - bet naudu, redz, saņem utt. 1. Kur civilizētā pasaulē publisko iedzīvotāju algas?????? 2. Kur slimā sabiedrībā valstiski sarīda cilvēkus uz personisko iemeslu pamata? 3. Kur manas cilvēktiesības uz privātās dzīves neaizskaramību, ja katrs, īpaši jau svešs, varēs ņirgāties/pārmest/pieprasīt to, ko pelnu tāpat kā citi???? 4. Kur IZŅĒMUMA loģika - pamatojumā, kas ir obligātais iemesls algu publiskošanai? Pārmācīšana - lai nečīkst? OK - tad, lūdzu, arī banku ierēdņu, valžu locekļu, restorānu darbinieku uc algas!
"..tas jādara korekti, turklāt tad publiskojot visu, tostarp ugunsdzēsēju, policistu un mediķu algas". Tieši tā!!! Visiem viens likums, visiem viena taisnība.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.