Lietotājvārds
Parole
Parasta skolotaja 27.06.2017. 12:55:44
Jā, esmu par mazo vsk. slēgšanu, īpaši jau pilsētās, kur ir arī citas skolas, visvairāk Rīgā. Un nedomāju, ka valsts ģimnāziju skolotājiem vajadzētu lielākas algas, jo viņi jau saņem "gatavu produktu" no mums - parastajiem, kuriem jāstrādā ar visdažādāko spektru gan mācīšanās līmeņa, gan sociālo problēmu jomā.
Sen bija laiks likvidēt mazās vidusskolas!
Skolnieciņš 24.06.2017. 08:33:29
Sveiki! Te Skolnieciņš no tribīnes grib runāt, nevis tukši muldēt. Mani mīļie tautieši, tagad ir svētku laiks valstī. Padomājiet, ak, mani mīļie tautieši, cik daudzi no ārzemēm jūs šajās dienās apciemoja? Daudz? Maz? Tikai daži? Nu, šis ir 27 gadu veiksmes stāsts jeb latvju tautas lielā staigāšana. Kā jūs domājat, kāpēc notiek skolu reformas/reorganizācijas? Kāpēc? Šis jautājums "kāpēc?" liek domāt. Tad kāda velna pēc skolas vajag reorganizēt/ optimizēt? Ja jau viss ilgus gadus bija labi. Tad kāpēc? Valdība kaut ko noklusē. Manuprāt, šajā situācijā valdība nevēlas atzīt savu vājumu un bezpalīdzību. Mūsu n-tās Saeimas strādāja un sastrādāja daudz sociāli ekonomisko problēmu. Kāpēc? To varat jautāt visiem jeb kad pie siles tikušajiem deputātiem. Kāpēc Latvijā dzimstība ir mazāka par mirstību? Kāpēc cilvēki kā žurkas no Titānika bēg no šejienes? Kāpēc bēgļi bēg no Latvijas? Varbūt viņi ir nelojāli un nodevīgi vai arī grib tikai laimi un paēdušu, bezrūpīgu punci? Šie mani spriedumi izskaidro skolu reformāciju/reorganizāciju/optimizāciju mērķi. Cieņā, Skolnieciņš ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
Kāpēc valsts ģimnāzijām jābūt īpašām? Tās jau tās ir īpašas ar to, ka "nosmeļ" akadēmiski izcilākos skolēnus. Skolēnu skaits ('nauda seko skolēnam") parāda arī skolas kvalitātes vērtējumu sabiedrībā. Vecāki izvēlas skolu, un skola ir panākusi to, ka tajā daudzi grib iestāties, un tas ir skolotāju nopelns, par ko viņi arī pelnījuši augstāku likmi.
Ha-ha! Skolēnus nokāš tos gudrākos, skolēnu skaits neliels, skaidrs, ka viegli strādāt! Pamēģini pastrādāt klasē, kur puse vispār nesaprot kādā valodā runā skolotājs un kas jāaprēķina...un sagatavo nu tādus centralizētajiem eksāmeniem. un tad par algu arī viss skaidrs. HA-ha!
Bardaks jau nu izglītībā ir katastrofāls. Pilsētā, kurā ir Valsts ģimnāzija, skolotāju algas ir zemākas kā parastajā vidusskolā. Kā tas var būt, ka, prasības Valsts ģimnāzijām ir stipri augstākas (skolēnus uzņem pēc atlases, lai spētu augstākā līmenī nokārtot centralizētos eksāmenus), bet algas un likmes ir zemākās pilsētā, jo skolēnu skaits ir mazāks kā parastajās vidusskolās. Nedrīkst piemērot modeli, nauda seko skolēnam, Valsts ģimnāzijās. Kad Šadurskis sāks draudzēties ar prātu?
dežūskolotāja 21.06.2017. 12:20:06
Jo vairāk tiek sadalīts un "saskaldīts" kādas sistēmas veselums, jo lielāks "bardaks", un katrs latvietis tajā mazajā "dīķītī" uzskatīs, ka viņš ir tas gudrākais..

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.