Lietotājvārds
Parole
Esmu strādājusi gan PII,gan tagad skolā. Darbs, atbildība absolūti vienādi!!!! Gatavošanās svētkiem PII atceros kā ilgstošu darbu, mēnešu garumā. Skolā bērni lielāki, ātrāk to var izdarīt,BET jānes darbs uz mājām! Jo,ja grib normāli saņemt, nākas strādāt tā, ka nav brīvstundu ,pieķert pagarinātās grupas un stundas citās klasēs,bez savas audzināmās. Zinat,kā es jūtos pēc ši mg? NOSKRĒJUSIES! Jo pašai arī ir bērns. Turamies mīļie,un esam vienoti!!!!
to>>>dusmīga 12.05.2017. 13:00 12.05.2017. 19:28:51
Iemīliet tos bērnus, un nebūs viņi sveši. Viņi būs savējie, kurus gribēsies audzināt!
Nav skaidrs!!!saprotu,ka baznīca ir- ATDALĪTA NO VALSTS! Tad kā ir ar pirmsskolu?Tā taču ir tā pat valsts pārziņā! Un vai tad pagasts ir tāpat kā baznīca-atdalīta no valsts? Tak beidzot beidziet murgot! Ja valsts iestāde, tad valsts maksā!Ja deputāti gada beigās var dalīt pa savām ķešām miljonus,tad-VALSTS!Ja jāmaksā skolotājam,tad jāskrien uz Ķīnu lūgties samaksu?!?!
Man ilgus gadus nav saprotama diskriminācija pret pirmsskolas skolotājiem par lielāku stundu skaitu par slodzi (patlaban-40st.) nekā pārējiem pedagogiem valstī.
kauna nav sūkstīties,ka nav naudas.Kur vēl atbildīgāks un grūtāks darbs kā pirmsskolā.Neviens to negrib saprast.Tad,kad nebūs vairs .kas māca,tad arī atjēgsies pie sasistas siles.Tiešām,cik ilgi var barot ar solījumiem.Atnāciet un pastrādājiet pie mazajiem bērniem kaut 1 dienu,tad sapratīsiet,cik vērtas ir skolotājas,kuras audzina svešus bērnus visu dienu.
arī pašvaldībai tā nauda kautkur ir jārod.... LIZDAI iekrājumi no skolotājiem-biedriem, nav iekrājusies?
Ar plikām cerībām dzīvojam jau n-tos gadus. Un kāpēc gan kādam kaut ko dot, ja pietiek ar solījumiem???
informācija Finansu ministrijai 11.05.2017. 15:03:34
Līdzekļi, kas ieguldīti pirmsskolas izglītībā, sniedz vislielāko atdevi. Džeims Hekmans 2000. gadā ir saņēmis Nobela prēmiju ekonomikā par pētījumu (slavenā Hekmana līkne tiekdemonstrēta teju katrā augsta līmeņa sanāksmē par pirmsskolas posmu), kas parāda, ka ieguldījumi agrīnajā bērnībā ir visizdevīgākais kapitāla ieguldījumu veids. Tad ir mazāk „jālabo” vai jāsasteidz neizdarītais vēlākajos dzīves posmos.
Ak, nabaga LIZDA! 11.05.2017. 14:29:05
Tik skumji kļuva, lasot rindkopu par algas paaugstināšanu nākamos gados! Kāpēc? Tāpēc ka, piemēram Berlīnē jau no šī gada augusta pamatskolu pedagogiem algas tiks paaugstinātas līdz 5100 eiro mēnesī - uz rokas būs apmēram 4000 eiro. Bet arī šādā situācijā tur ir liels kadru trūkums. Vai ir jāmācās vācu valoda un jābrauc uz Berlīni! Varbūt nabaga LIZDAi labāk būtu cīnīties, lai mūsu pedagogu un PII skolotāju diplomi būtu atzīti un tiktu pieņemti, piemēram, tajā pašā Berlīinē. Re, kā mediķi savu panāca! Pateica, ka pametīs darbu, un tagad valsts budžetā ir prioritāte nr. 1. Un nevajag skolotājiem kaunēties, ka viņi kādu apzog, jo viņi jau ir gana apzsagti.
Atliek vien cerēt, ka iecere izdosies

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.