Lietotājvārds
Parole
1
Lieldienas un Maija svētkus neorganizē ne skola, ne ministrija.
Skolnieciņš 15.05.2017. 06:04:10
Brīva valsts, brīva Latvija! Ko gribu, to daru!!! Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Cik daudz izpurgātu brīvu dienu un nedēļu ir bijis pēdējos mēnešos...Lieldienas, maija svētki, ekskursijas utt...visi jau šobrīd bumbulē un atsēž, stundas nenotiek, vai arī tiek apvienotas. Kur vēl tālāk??? Kur???
Nomierinies, te neviens negrasās iet uz skolu jūnijā, ja kāds izdomās pagarināt mācību gadu. Vienkārši nelaidīs vecāki bērnus uz skolu.
Ministrijas pārstāvjiem būtu ļoti objektīvi jāizvērtē un jāpārplāno eksāmenu grafiks, it sevišķi 12.klasei, konsultējoties ar ikdienas skolotāju, kas redz reālo situāciju. Svešvalodas eksāmens pamatīgi "sajauc" mācību procesu! Un tad skolotājam jābūt supervaronim. lai paspētu izmācīt prasīto!
Un skolā sāksies hajs, jo latviešu valodas skolotājs sēdēs eksāmenā, bet citām klasēm stundas nenotiks. Ministrijas gudrīši jau nezina, ka skolotājs mazā skolā māca visās klasēs . ŠAHDURSKIS tak varēja dadomāties, ka skolu visi varētu beigt 30. maijā, bet pēc tam sāktos eksāmenu laiks. Un tad nevajadzēs pagarināt jau tā pietiekami garo mācību gadu. Varbūt tiem ministrijas kungiem vajadzētu parunāt ar skolotājiem, uzklausīt viņu viedokli. Bet kur nu, pie mums jau aste suni luncina...
Vai trūkst citu tēmu, ko apspriest?
9.klasei un 12.klasei ar katru gadu ātrāk beidzas mācības. Kāpēc tad jāpagarina mācību gads, ja katru gadu arvien ātrāk beidzas mācības? Senos laikos Pēdējā zvana svētki bija pašās maija beigās.
Vispār jau 9. un 12. klasēm mācības beidzas rīt, jo rīt jāatstrādā pagājušā piektdiena, kas ietilpst mācību gadā. Dumji sanāk...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.