Lietotājvārds
Parole
Ko līdz novērotājs, ja darbus lejuplādē vienā telpā, tie tiek izdrukāti ( kā Rīgas augšas saka - atvasināti ) citā telpā un entie atvasinājumi , darba komplekti priekš skolēniem, tiek veikti vēl citā telpā. Kamēr novērotājs novēro lejuplādi - viss ir ok, bet, kā viņš iet izsekot "atvasināšanai", tā no datora var sūtīt informāciju kur tik vien ienāk prātā.
Rīgā - ir.
9.klases eksāmenā novērotāju nav.
Ko nozīmē - telpā, kur atrodas eksāmena darbi, ir atnākušas nepiederošas personas??? Uz skolu tiek nosūtīti novērotāji, kuri pieskata visu procesu, sākot no eksāmena iegūšanas digitālajā vidē. Viņi turi, pienākuma pēc. Viņus mest ārā nedrīkst! Tam, kas to iegūšanu/pavairošanu realizē, ir ko - jābūt gaišreģim un tehnokrātam, lai zinātu, kas un kā no tiem n cilvēkiem, kas skatās uz rokām, kaut kā iegūst šīs bildes? Nav jau jāvelk ārā fotoaprāts un uzkrītoši jābildē, mūsdienās jau tehnoloģijas attīstītas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.