Lietotājvārds
Parole
Eksāmeni 9.klasē vispār nevienam nav vajadzīgi. Lieka naudas tērēšana. Mani bērni kartoja CE latviešu valodā-sertifikats, kuru ieguva 9.klasē, nevienu reizi nenoderēja!
CE daudz labāk atspoguļo zināšanas par skolas pārbaudes darbiem un gada atzīmēm, kur mūsdienās telefonu, bijušo skolnieku, paralēlklases skolnieku dēļ ir iespējams dabūt atbildes uz lielu daļu no pārbaudes darbiem. Man, godīgi dažreiz riebjas mācīties šo iemeslu dēļ, jo ja tu nepakļaujies plūsmai, tu zinot vairāk pārbaudes darbā būsi izdarījis mazāk.
Trešā acs 04.06.2017. 21:46:07
Varbūt novērotājs bija ACĪGS un nopludināja.
Vai tiešām visiem jāzina eksāmenu uzdevumi? Ja nemācās, tad tas ir noderīgi.
>>skolnieciņam 03.06.2017. 10:08:52
vajag mācīties, tas taisnība, tikai vienā skolā matemātikai atvēl vairāk stundu, citā mazāk, jo vēl ir speciālie priekšmeti jāmācās (tas par prof. skolām) un beigās eksāmenu kārto vienādu. Vai tu vari par 10 eiro nopirkt to pašu, ko par 50?
Skolnieciņš 03.06.2017. 05:30:22
Manuprāt, eksāmenā ir jābūt godīgam. Tas taču ir svarīgi... Nevajag slinkot, vajag mācīties...
Skolnieciņš 03.06.2017. 05:27:46
Man eksāmenos viss ir labi! 7 vienā un 8 otrā.... Nu, uzminiet kurā klasē esmu?
Visas skolas saņēma uzdevumus gan latviešu valodā, gan krievu valodā. ?-kuri nopludināja?
Puķe - ups un Brīnumam 01.06.2017. 13:27:18
Piekrītu: pievērsīsimies labāk gramatikai. Tas būs jēgpilnāk, jo pareizi rakstīt un runāt taču mums jāprot katru dienu. Un ir labi, ja kādas piemirstas lietas tiek atgādinātas.
Sķeptiķis Skolotajai 01.06.2017. 12:29:40
1) centralizētie eksāmeni jāatceļ, tie neatspoguļo reālās zināšanas; 2) eksāmeni skolās kā tas bija pirms CE ēras arī neatspoguļoja reālās zināšanas, jo tāpēc galvenokārt ieviesa CE; 3) eksāmeni augstskolā arī neatsoguļo reālās zināšanas, jo A.Š. ieviestā sistēmas "Nauda seko skolēnam/studentam" dēļ augstskolas gatavas uzņemt visus gribētājus,... tas nekas, ka 50 % pēc 1. sesijas "izlido", jo nauda turpina sekot līdz gada beigām. Jau pirms 20 gadiem tika piedāvāts toreizējam ISEC veidot visiem pieejamu datu bāzi, pieņemsim, ar 1000 uzdevumiem no kuriem eksāmenu dienā dators nejauši izģenerē vajadzīgo skaitu uzdevumu. Ja tomēr parādīsies vajadzīgie uzdevumi iepriekš, tad vainīgais, kuru varēs publiski izk... ēt būs datoriķis, kurš programas kodā ielicis pseidonejaušo skaitļu algoritmu.
Vārdu "savukārt" neatdala no teikuma, jo tas nav savrupinājums, ja par gramatiku ir runa:))
Jūs, savukārt, nemākat rakstīt. Kļūdāties, nevis kļūdaties.(-īt, īties, -ināt, -ināties) Vecais, labais likums, ko māca jau 4. klasē.
Visos laikos ir bijuši cilvēki, kas gatavi riskēt ar reputāciju un krēslu - gan tad, kad iepriekšējā vakarā ar tvaiku atlīmēja aploksnes ar uzdevumiem, gan tagad, smārtfonu un interneta laikmetā.
kkads stulbums
Grēta - jūs kļūdaties. Gan tur, gan šeit nebija velme kādam palīdzēt - kurš muļķis riskēs ar savu reputāciju, gribot palīdzēt tādā veidā? Nopietni var izskatīt divas versijas - darbs bija kārtīgi apmaksāts, vai arī neuzmanība un neprofesionālisms
"Nopludināšana" esot "nelaimīgs fakts", kā apgalvo atbildīgais ierēdnis:) Kļūst arvien interesantāk
Eksāmenu uzdevumi matemātikā bija zināmi ari iepriekšējos gados. Tikai netika "izplatīti". To var redzēt no atsevišķu skolēnu darbiem. To dara negodprātīgi skolotāji, izpatīkot "privātskolēniem".
Tas liecina tikai par to, ka centralizētie eksāmeni jāatceļ, tie neatspoguļo reālās zināšanas
Un vispār tajās krievu skolās ir totāls bardaks, cik stāsta cilvēki. Viņi, šķiet, dzīvo savā pasaulē un citā dimensijā
Matemātikas uzdevumus - ar propagandas mērķi? Sistēmā, kur eksāmenu uzdevumu nopludināšana nav nekāds jaunums!? Ne šī pirmā, ne arī - pieminiet manus vārdus! - pēdējā sezona!
Būtu tur ko nopludināt...
Grēta atbild 31.05.2017. 16:12:19
Domāju, ka tas ir cits stāsts. Tur nopludināja ar vēlmi palīdzēt. Šeit- ar propagandas mērķi. Bet varbūt kļūdos.
Tas jau kļūst par savdabīgu sporta veidu.
Un kā tad ar tematiem vidusskolas latv. val. eksāmenā? Arī krievi vainīgi?
Tā kā eksāmenu lapa bija krievu valodā, jādomā, kādas nelojālas krievu skolas vadība (vai Latvijas valstij nelojāls atsevišķs pedagogs) vēlējās kārtējo reizi parādīt, kāds bardaks te notiek. Domāju, nav nekādu problēmu atrast vainīgo.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.