Lietotājvārds
Parole
Zemi vērtējumi piloteksāmenā. Tas nozīmē, ka iepriekšējais tik ļoti labi apmaksātais projekts ir izgāzies! Tagad eksperimentēsim ar kompetencēm! Vai tās tiks ieviestas arī ģimnāzijās?
zaga zog un zags valdošie! Ķīmija nav labākas mācību grāmatas par jelgavnieku Feldmaņu grāmatām pēc kurām mācījās visa PSRS, bet lai sazagtu naudu - ievieš visādu "spečuku " mācību grāmatas, ... , Jābūt diagnosticējošiem visos priekšmetos!
noliku so gad 9 klases dabas zinatnes diagnastejosu darbu uz 57,14%,uzkatu ka visi sie diagnastejusu darbi ir stulbums....,tapec ka skola maca daudz liekas informacijas,kas vispar nav vajadziga,nafig vispar dazie prieksmeti,ka, piemeram,muzika lidz 11 klasei,jo es uzskatu,ja cilveks veletos saistit dzivi ar muziku,tad vins ietu muzikas skola,tagad lidz 6 junijam kartosu 5 eksamenus
to: Riebjas 14.05.2017. 13:53:59
Šķiet, ka sen skolā neesat bijis/i...hallooo !!! PSRS domāšana mūsu valstī sen kā ir beigusies, Jūsu komentārā neko citu neprotat, kā Copy+Paste plus nievas!
Visi uztraucas par zemo zināšanu līmeni, bet kāpēc neviens neuztraucas par saturu un neanalizē to. Vaina nav bērnos un skolotājos, bet saturā un pasniegšanas formā, jo pat gudri un talantīgi bērni netiek galā ar uzdevumiem, kāpēc ministrijas darbinieki grib parādīt. ka bērni neko nezin, un uzdod uzdevumus, kurus pat skolotāji rēķina ar grūtībām.
Boils Mariots 13.05.2017. 21:57:19
Atbilde "Nematemātiķim": tā nauda reāli skolās tika "iegāzta" DZM projekta aprobācijas procesā laikā, kad učukiem bija jālaiž tautās piedāvātie materiāli un jāsūta atskaites par katru no tiem (uz galviņu laikam 150Ls, ja pareizi atceros, mēnesī piemaksa) un 2007. gadā kabinetu aprīkojums (daļa no tām Ķīnas lētās lietiņas) ar reaģentiem. Pēc tā laika- viss. Nu 10 gadi pagājuši, pašvaldībām( ja neskaita dažas) naudiņas nav, lai to visu renovētu, vielas nomainītu, laborantiem samaksātu. Nekādas projektu naudiņas skolās nenāk, bet jauno "kompetenču izglītību" laikam jau kūrēs tie paši vecie censoņi, kuru DZM projekts, kā redzam, ir izgāzies. Par šī pirmā projekta teorētiski- idejisko bāzi būtu īpašs stāsts, bet lai nu paliek citai reizei.
Es mācos priekš sevis. Gatavojos PD, kuru vērtējumi nosaka manu sekmju izrakstu. "Spiežu" uz sev svarīgāko. Man tas ir svarīgi, lai labi pabeigtu mācību gadu, nevis tukšu pļāpu dēļ tupētu nevienam nevajadzīgos pilotprojektos, kuros tiek pārbaudītas iepriekšējo gadu zināšanas ķeksīša pēc. Jo gatavoties pilotprojektiem neviens neliek un neviens tos nekontrolē. Vienkārši noorganizē un viss. Man tas nedod neko. Es izvēlos Savu ceļu un to nenosaka mistiski pilotprojekti.
Riebjas "zāles krāsotaji" reitingiem! 13.05.2017. 14:50:05
Labs komentārs. Kamēr mācīs/macīsies atzīmei ~ Latvija nespid ne Skype ne Nokia :( mūsu skolā 12.05.2017. 10:28 jaunieši uz to vispār neiespringst, uz kaut kādiem mistiskiem pilotprojektiem, jo tas nav uz atzīmi, bet kamēr to tur AUGŠĀ nesapratīs-neviens te nemācīsies tikai tāpēc, lai kāds AUGŠĀ saņemtu piķi, ka nu ir izštukojuši baigos projektus un nu tik pārbaudīsim un pārbaudīsim projektiņos, ko tad nu šie atceras no iepriekšējiem gadiem...laiku tērē, patiesā viela netiek apgūta. Atzīmju skolā nav, daudzos priekšmetos no divām atzīmēm izliek semestra atzīmi. Tas ir normāli ? Pusgada vielu novērtē ar 2 atzīmēm!!!!! Un, ja teicamniekam gadās noķert 3 balles, labot nedrīkst, pēkšņi tu automatiski esi stulbs. TAS IR VĀJPRĀTS ! Bet tanī pat laikā mums vajag pilotprojektus, kur tiek nomests zemē gan laiks, gan pačakarēti nervi ! RIEBJAS ŠEIT MĀCĪTIES!!!!!
Laba bilde rakstam, ļoti atbilst...
Manējais vispār uz skolu negāja tajā dienā. Mums ir svarīgākas lietas, kam gatavoties, lai gada atzīmes būtu labas.
Jo par to īstenošanu tiek saņemts labs piķis tur AUGŠĀ ! Ne jau bērnu interesēs tas tiek darīts!
Apgaismojiet! Jēga no tādiem "eksāmeniem"? Ja bērnam no tā nav nekā, tad kāda rutka pēc vińš dosies kādam rādīt savu zināšanu līmeni... vieglāk neko nedarīt, nekā darīt to, kas principā vińam nav vajadzīgs. Lieku reizi dosies savas iemańas, prasmes pilnveidot? Nesmīdiniet! Manā laikai bija kaut kādi "darbi" statistikai bla, bla, bla! Lielākā dała to uztvēra kā - "kaut ko var uzskrecelēt, ja kādam to vajag". Labāk to naudu veltītu bezmaksas apkopoto špikeru - rokasgrāmatu izveidei! Izveidotu interesantu, īsu, ar koncentrētu informāciju špikeru! Ja tāda veida izdevums būs ar jauniešu rozīnītēm - mācību materiāla iesaiste ikdienas jauniešu dzīvē, tad pat totālais slińkis starpbrīžos to atvērtu un izlasītu. Vismaz pirms pārbaudes darbiem zinātu, kur ātri var dabūt to ko vajag, nelasot garos palagus.
Ko uztraukties, ko šūmēties - Oliņas kompetenču izglītība paredz, ka vispār nebūs nekādu pārbaudes darbu un eksāmenu. Vai tad šogadējie pārbaudes darbu uzdevēji un rezultātu analazētāji nav dzirdējuši, ka Oliņa saka - neko no zināšanu pamatiem nevajaga nezināt, tikai spriedelēt, lai gūtu kompetenci...
pašsaprotami 12.05.2017. 19:42:13
ja pārbaudījumu nevērtē ar ieskaites vērtējumu, tas neko neatspoguļo. Ar vai bez pilota un projekta.
Ja šo zinātņu speciālistiem būs pamatīgas algas, tad skolēni apgūs eksaktos priekšmetus izcili. Bet nav jau jēgas pūlēties, labāk studēt juristos, kļūt kaut vai par tiesu izpildītāju un peldēties naudā. Nav jau neviens te nekāds " korčāgins", kas idejiski ideotiski kals šos priekšmetus, lai māmiņai un tētiņam, un dzimtenei ir prieks.
Nematematikis 12.05.2017. 18:16:09
Cik ilgi nauda tiks gāzta dabaszinātņu un matemātikas projektos???Rezultāti ar katru gadu sliktāki un sliktāki. Savādi gan?
mīnusu licējiem 12.05.2017. 10:54:25
mīnusus varat likt, cik vien uziet...taisnība vienmēr acīs kož
Toties jau drīz tiks uzrādīti absolūti sasniegumi reālajā sapierprojektā ... ar IZM pilotēšanu....
mūsu skolā 12.05.2017. 10:28:47
jaunieši uz to vispār neiespringst, uz kaut kādiem mistiskiem pilotprojektiem, jo tas nav uz atzīmi, bet kamēr to tur AUGŠĀ nesapratīs-neviens te nemācīsies tikai tāpēc, lai kāds AUGŠĀ saņemtu piķi, ka nu ir izštukojuši baigos projektus un nu tik pārbaudīsim un pārbaudīsim projektiņos, ko tad nu šie atceras no iepriekšējiem gadiem...laiku tērē, patiesā viela netiek apgūta. Atzīmju skolā nav, daudzos priekšmetos no divām atzīmēm izliek semestra atzīmi. Tas ir normāli ? Pusgada vielu novērtē ar 2 atzīmēm!!!!! Un, ja teicamniekam gadās noķert 3 balles, labot nedrīkst, pēkšņi tu automatiski esi stulbs. TAS IR VĀJPRĀTS ! Bet tanī pat laikā mums vajag pilotprojektus, kur tiek nomests zemē gan laiks, gan pačakarēti nervi ! RIEBJAS ŠEIT MĀCĪTIES!!!!!
Pieliekat vēl klāt kādus obligātos murgus, papilotējiet vēl, apgrābstiet vielu kā līdz šim, atstājot novārtā elementārās un pašsaprotamās lietas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.