Lietotājvārds
Parole
Un ne jau tikai pirmklasniekus! Izrādās, ka arī bērnudārzos NAV !!!! nekādu rindu!!! Vajag tikai pieskatīt vadītājus un ,,uzrakt" tās rindas!Un tad ,lai Dievs nedod,ja izrādītos, ka tās dāmas gaida ,lai iiegrūž rīklē kukuli! Ir jau daži pierādījumi.Ja kas! Bet tur jāiesaistās attiecīgām struktūrām.Kas to darīs,ja vēl joprojām tirgo vodočku un spirķikus un sigaretačkas?Tad kas galu galā par to visu atbild?Varbūt arī tās pašas ,,struktūras"?????
ķeries klāt! 15.05.2017. 11:46:10
Bet tu, naivā, naivi neceri, bet pati iesniedz to prasību!
"diskriminācija" - ha ha 15.05.2017. 11:44:43
Atkal no mušas uzpūsts zilonis. Ja noteikumi nosaka, ka jāsāk mācīties no 7 gadiem, tad tā arī jādara. Un nav ko no sava bērneļa taisīt brīnumbērnu.
pret Aldermani un Helmani 15.05.2017. 10:13:28
Naivi ceru, ka kāds iesniegs prasību par pirmklasnieku diskrimināciju pēc ielu/mikrorajonu principa. Skola 200 no mājām, bet abas meitas jāsūta skolā, 2,5 km no mājām (divi transporti ar pārsēšanos vai kājām ...) Stulbuma kalngals!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.