Lietotājvārds
Parole
Protams, ka līmenis nevar būt vienāds, ja ir dažādas programmas. Ko tad mēs gribam - labu atzīmi (vērtējumu) vai labas zināšanas? Tāpēc tam , kas ir izvēlējies vieglāku un sev tīkamāku programmu nav jākautrējas no zema līmeņa, teiksim, matemātikā, ja viņam tas nav svarīgs. Bet ja ir svarīgs, tad ir jāmācās citā programmā un tiešām JĀMĀCĀS. Tad arī varēs ar to pašu eksāmena rezultātu konkurēt augstskolās ar citiem, kas ir mācījušies.
CE b'us arvien sliktāki, jo tagad pat muļķim skaidrs, ka jāiet vidusskolā. Rīgas 1. ģimnāzija nosmeļ.Latvijas kŗe'jumu , tie skolēni bez skolotājiem noliks labi eksāmenus. Bet parastā skolā ir visādu salašņu pilns, kam nav jāsēž vidusskolas solā, jo tur viņam par gudru...kad vidussskolā nelaid'\īs analfabētus, tad līmenis celsies. manā klasē sēdēja 4 nelaimīgie džeki-nespējīgi mācīties, tad nu CE nolika kā varēja(lasi-nevarēja).
Kad IKVD sāks domāt par izglītības kvalitāti un pārstās izdabāt katrai nesekmīgo bastotāju sūdzībai, kas līdz viņiem nonāk, tad arī eksāmenu rezultāti ar laiku varēs sākt uzlaboties.
Un vēl zurkai 01.07.2017. 23:25:21
Atzīmju izrakstā ir minēts, kādu programmu cilvēks ir apguvis
Nekādi nevarat saprast, ka 3 gados vidusskolā ir atšķirīgs stundu skaits matemātikā ģimnāzijās, viduskolās matemātikas programmās, vispārējās izgl. programmās, humanitārajās, proftehniskajās skolā un citās, tāpēc nekādi nevar būt vienāds līmenis eksāmenos. Vai var salīdzināt 1.ģimnāzijas izlases bērnus, kuri mācās pēc paplašinātās programmas ar humanitārā virziena programmā iekļauto matemātiku.
Ja vidusskolu un tehnikumu u.c. absolventiem izsniedz vienādus atestātus, tad arī eksāmeniem jābūt visiem vienādiem. Tur nav ko ņaudēt. Kas tad ir eksāmens - puslīdz objektīva zināšanu pārbaude, kurā noskaidro tavu līmeni. Ja kāds no sava līmeņa kautrējas, tad lai iegulda vairāk darba. Žēlastības dāvanas var salikt skolas liecībā, bet ne eksāmenā. Eksāmena vērtējums nav žēlastības dāvana. Ja tehnikumu absolventiem par zemākām prasībām liks tādus pašus vērtējumus kā vidusskolu absolventiem, tad, uznākot vēlmei studēt, viņi veidos netaisnīgu konkurenci vidusskolu beidzējiem.
Vai nav pienācis laiks tiem, kuri vēlas studēt, kārtot CE augstskolās, bet tiem, kuriem vidējā izglītība ir pēdējais un augstākais sasniedzamais, iespējamais un vēlamais līmenis atļaut izvēlēties - kārtot CE vai nē.
tantīte -> amina 30.06.2017. 14:46:09
vienādas iespējasiir ne tikai tiesības, bet arī atbildība. varbūt, ka tehnikumos mācās arī tādi skolēni, kuri 'pēc tam gatavojas studēt bioloģiju vai vēsturi universitātē. bet kāpēc tad viņi mācās tehnikumā, kur mazāks stundu skaits akadēmiskiem priekšmetiem, toties tiek mācītas profesionālas zināšanas. Tad, acīredzami, vajadzētu strādāt patstāvīgi vai iet kādos kursos. tomēr, labojot centralizētos eksāmenus, katru gadu ir viena un tā pati aina, no skolām, kur zem viena koda ir 400 vai pat 600 eksāmenu licēji - (nevienā dienas vidusskolā nav tik daudz paralēlklašu)nodod daļēji aprakstītas lapas, raksta atklātas muļķības, jo vajag jau tikai tos 5 %, lai sertifikāts būtu derīgs
tad jau tehnikumiem un vakarskolām nedrīkst izsniegt tādu pašu dokumentu par vidusskolas beigšanu kā vispārizglītojošajām vidusskolām. Turpināt izglītību augstskolā dotas iespējas ta visiem vienādas, tad arī prasībām jābūt vienādām.
tantīte -> zin 30.06.2017. 10:10:51
nu nav tur vēl ielikti ne 9. klašu rezultāti, ne Centralizēto eksāmenu rezultāti -parasti parādās kaut kad augusta otr;a pusē ar visiem skaidrojumiem, un kaut kādu nebūt analīzi. Šitās ir mehāniski izvilktās vidējās atzīmes. Vispirms tiešām vajadzētu atdzalīt tehnikumus un vakarskolas, kam ir mazāks stundu skaits, un, ja netaisa viņiem atsevišķu eksāmenu, tad vismaz rēķināt vidējo atzīmi atsevišķi. Un vidusskolām atsevišķi. Domāju, ka tad uzreiz skaitļi būtu labāki.
zinātnieks un blusa un blusa 30.06.2017. 09:28:14
Ir tāds aņuks: zinātnieks pēta blusu, tai 6 kājas un lec zibenīgi Tad pētnieks pakāpeniski ar pinceti norauj pa kājai un katrreiz skaļi pavēl: "Blusa, lec!" Protokolā parādās ieraksti: -1 kāja, blusa lec (klausa pavēli) -2 kājas, blusa lec .......................... -3 .................................. -4 ................................ -5 ................................ -6 kājas, BLUSA KĻUVUSI KURLA (neklausa pavēli) Cik ilgi spriedelēsim par vidējo temperatūru slimnīcā? Gribētu redzēt vidējos rezultātus atsevišķi vidusskolās, profesionālajās skolās un vakarskolās. Vai tajās visās ir nodrošināts vismaz vienāds apmācību stundu skaits, piemēram matemātikā? ( nemaz jau nerunājot par kontingenta atlasi)
tā adrese jāraksta bez atstarpēm
visc . gov .lv / vispizglitiba /eksameni / statistika /2017 / te varēs redzēt visu Latv. skolu rez.
Skolnieciņš 30.06.2017. 08:05:17
Tā sanāk, ka aizvadīto 12.klašu Skolnieciņi™ ir pastulbi gan matemātikā, gan latviešu valodā. Skumji, bet fakts. Ja nav smadzenes, ko darīt? Rīgas 1.ģimnāzijā Skolnieciņi™ ir stipri gudrāki. Vai ir jēga vainot Skolnieciņus™? Nu, nezinu. Cienīsim matemātikas teorēmas un dzimto valodiņu. Citādu gan Skolnieciņi™, gan Skolotājiņi™ izmirs. Skolnieciņu™ Irijā nepiespiest sēnes vākt!!! Ko man darīt, ja latvju tautas jaunatne lumpanizējas? Patiesā cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
Kur internetā var apskatīties rezultātus?
eks skolotāja 29.06.2017. 10:02:40
1) Ja daudzi krievvalodīgie bērni, kuri mācās latviešu skolās kā svešvalodu izvēlas krievu valodu, tad nav jābrīnās, ka šajā mācību priekšmetā rezultāti uzlabojas. 2) Ja skolnieks apzinās, ka viņš neies mācīties tālāk dažādu apstākļu dēļ ( ģimenes nabadzība, nekas īsti neinteresē, un nav izdomāts, ir jau doma doties prom no Latvijas, unc), tad eksāmenus kārto tikai VECĀKU UN SKOLOTĀJU pierunāti, pašmotivācijas nekādas. Viens otrs laukos jau strādā un uz mācībām vidusskolā raugās kā uz traucēkli. Ko Šadurskis saprot Rīgā sēdēdams un pa nakti izsapņojot savas reformas , mums laukos grūti saprast. Ja jaunieši grib iegūt labākas zināšanas (kaut gan jāmācās ir gan lauku skolā, gan pilsētā pašam), tad viņi jau laicīgi dodas uz pilsētu skolām

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.