Lietotājvārds
Parole
Ir jāskatās pēc objektīvās situācijas! Vidusskolu LV ir par daudz. Bet! Neslēgsim skolas, kuras atrodas 30 - 40 km attālumā viena no otras! Nav ērti arī vidusskolēnam izbraukāt katru dienu tos km,. Slēgsim, apvienosim pilsētu skolas, kuras atrodas 200 m attālumā. Šādās skolās tomēr būtu jāpastāv vismaz 2 paralēlklasēm - eksaktai un humanitārajai. Nevis kā šodien TV net "apraud" RĪgas skolu, kura var zaudēt vsk... statusu, jo 10. klasē 18 bērni. Kāpēc Rīgā tāda vsk. vajadzīga? Nesen viesojos pie radiem Latgalē. Sabiedriskā busa nav, skolas buss iet 7.00 un 16.00. 1. klase. Nu ir grūti izbraukāt, nogurdinoši mazam ( un arī lielam bērnam). Taču Rīgā uz jebkuru rajonu satiksme iet vismaz 3 reizes (citur 10( stundā. Te, lūk, būtu jādomā, kur var ietauīit līdzekļus un arī uzlabot kvalitāti, apvienojot skolas!
Skolnieciņš 01.07.2017. 18:15:47
Traki. Tagad norit skolu cīņa par 10 skolēniem 10.klasē un par 27 skolēniem vidusskolas posmā. Cīņa sākās uzreiz pēc 9.klašu izlaidumiem. Šī cīņa beigsies augusta beigās. Vietām cīņa turpināsies vel pirmajā semestrī. Kas spēs līdz 1.semestrim izturēt konkurenci, tie uzvarēs, tie paliks. Bet zaudētāji zaudēs vidusskolas statusu un tiks reformēti. Uzvarētāji noēdīs zaudētājus. Cīņā sākusies!!! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
būs, šadurski paej malā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.