Lietotājvārds
Parole
Pievienojos iepriekšējam komentāram - vidusmēra datorlietotājs ir ar diezgan miglainu saprašanu par antivīrusiem, par ļaundabīgo programmu iespējām iekļūt datorā, par backup'iem, kas tie tādi un kā tos taisa, kādas programmas&Co un kā droši instalēt savā datorā(un tagad arī jau viedtālrunī) utt. To īsti nemāca nekur - ne skolā, ne IT kursos pieaugušajiem; nezinu par augstskolām(izņemot IT speciālistus).
Toties es zinu, kā pataisīt tekstu boldā! 16.05.2017. 18:15:20
Un kāpēc mums skolā nemāca kā aizsargāties pret vīrusiem, vai pat operētājsistēmas pamatus, piemēram, kā ieslēgt firewallu? Mums skolā māca tikai par Wordu, Exceli, PowerPointu un Paintu. Pie tam katru stundu no 3. klases sākuma līdz 7. klasei, kurā mums informātika vispār beidzās! Par antivīrusiem gāja runa tikai kaut kādā kontroldarbā par Wordu. Un dod vienus un tos pašus kontroldarbus reizes tā četras pēc kārtas. Es noteikti atceros, ka mums viens un tas pats kontroldarbs Wordā un Paintā ir bijis reizes četras. Un tad bija kontroldarbs par pašu datoru, tā komponentēm un OSu par kuru mēs nemācījāmies un kurā neviens izņemot datoru (it īpaši 90-to datoru) zināšanām neko nesaprata. Mūsu datoru zināšanas robežojas ar atvērt interneta pārlūku, kaut ko tur padarīt, atvērt MS Office, kaut ko tu parakstīt. Tieši tāpēc lielākā daļa latviešu arī domā, ka dators ir kaut kas briesmīgs, tur ir tikai vīrusi pret kuriem nevar aizsargāties, spēles ir tikai šaušana un galināšana un bērni no spēlēm neko nevar iemācīties.
Tāpēc jāmācās IT, lai viegli tikt galā ar vīrusiem

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.