Lietotājvārds
Parole
izlasīju nolikumu. Lauku skolām sanāk dārgs prieks - transporta izmaksas. Ja mēŗkis pacīnīties par kausu un prēmijām, jāved maksimāli daudz dalībnieki.
cik rezultātus no skolas vērtē? Ir arī mazās skolas. Ja galvenais ir masveidība + meistarība, tad mazām skolām kauss nespīd.
@Nopietnais Aizbrauciet sestdienā uz lielajiem Rīgas veikaliem - nostāsties kur nav. Kafejnīcas, kino, iepirkšanās, ēšana. Arī tagad. Un tad vecāki taisnojās, kāpēc bērni apvēlšu;sies. Tur jau cita rezultāta nevar būt. Ja tā vietā laiku pavadītu kaut Mežaparkāv ai šādos organizētos skrējienos, tas "pieliptu" arī ikdenai. UN visa tauta būtu veselīgāka, apaļīgu bērnu nebūtu.
Nopietnais @Lija 05.04.2017. 13:07:55
.... nu jau sen vairs nepavada lielveikalos, tas taču tikai ziemai. Ārā pavasaris. :)
Tā vietā, lai dienu pavadītu lielveikalā, ģimenes tiešām varētu doties kopīgā pasākumā, uzlabojot veselību un piesaistot bērnus aktīvai laika pavadīšanai. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.