Lietotājvārds
Parole
no Pārdaugavas ->@ADMIN 07.04.2017. 14:48 10.04.2017. 10:47:17
Varbūt cien. Rolanda Ozola uzrunu e-klases konferencē drīkstam lūgt publicēt rakstveidā "e-klasē"? Esam pārliecinātas, ka interese būtu ne mazāka kā par RigaTV24 "Preses Klubu" ar Kramiņu, Viņķeli un Bogustovu, bet ieguvums skolām un vecākiem - ievērojami lielāks. Pievienojos komentāros lasītajam - Rolanda Ozola uzruna varētu būt pamats atklātām pedagogu diskusijām skolās. Arī skolu direktoriem beidzot laiks mainīties, jo šodien "skolas direktors nav amats, bet prasme radīt jaunu pieredzi skolā". Portālā "IZGLITIBA-KULTURA" bieži var iepazīties publikācijām (arī uzrunām), kas nozīmīgas visiem, kas ieinteresēti izglītības izaugsmē Latvijā.
>>>vīlusies 09.04.2017. 20:55:09
Šķiet vienīgais jautājums, ko konkrētā "delegāte" spējīga apspriest divās rindkopās ir zirnīšu trūkums porcijā, kas iespeista rokās pretī neko neprasot. Ar šaubām gaidīju Zuargusa lekciju, bet bija patīkams pārsteigums, ceru, ka būs pieejamas arī prezentācijas, lai būtu iespējams izmantot macību stundās.
žubītei... 09.04.2017. 19:56:16
Žēl "žubītes", kura, graudiņus vākdama, tā arī vēl nav savākusi to graudiņu, kas viņai sniegtu sapratni par to, ar ko atšķiras vienkāršs tusiņs, kurā "prieks satikt kolēģus un izbaudīt dienu" no KONFERENCES, kura pēc likuma un būtības pulcē dažādu profesiju delegātus, sabiedriskos darbiniekus, zinātniekus ar mērķi APSPRIEST UN IZLEMT NOTEIKTUS JAUTĀJUMUS....
Nu konference interesanta, ir būts arī uz labākiem pasākumiem Liepājā (Līvu koncerts), bet jāsaka godīgi, tik daudz dāvanu viesiem redzēju pirmo reiz, patiešām pārsteidza, ka aptuveni katrs piektais cilvēks tiek pie dāvanas, žēl, ka neizdevās tikt pie tās cisku drillas, bet kosmētika jau arī noderēs (vairāk jau sievai!). Ir vieta izaugsmei, it īpaši ēdiena ziņā, bet runātāji bija interesanti un saistoši, vienīgi Ķīļa kungam gan vajadzētu nedaudz saņemties izskatījās tāds nedaudz saguris. Kopumā dotu 8 no 10 ballēm, ceru, ka būs iespēja doties arī nākamgad un beidzot tikšu pie tā velosipēda!
Es ik gadu gaidu šo pasākumu un pa tiešām priecājos, ja vadība akceptē dalību, jo visi netiek. Arī šajā konferencē dažas bija patiešām labas lekcijas un domu graudi, ko paņemt ikdienas darbā. Prieks bija satikt kolēģus un izbaudīt dienu, paldies par šo iespēju. Žēl cilvēku, kuri nesaprot, ka nevienā pasākumā ne teātrī, ne operā nelaiž iekšā, kad pasākums jau sācies, lai neizrādītu necieņu runātājiem. Labi, ka vispār bija ēdināšana, kaut ne augstākā līmeņa, bet kādam tā laikam galvenā motivācija izkustēt no mājas. Nākamgad jādod iespēja citiem, ja pats neko nespēj novērtēt..
e- klase ietaupījusi uz pagājušā gada scenārija pārrakstīšanu. Bet satiku satiku sen neredzētus Kurzemes puses draugus. Paldies! Vēlos garākus pārtraukumus starp lekcijām. Un kāpēc lekcijas? Varētu, piemēram, - dejas, viktorīnas, ārstnieciskā vingrošana.
vīlusies... 08.04.2017. 00:01:51
Ar katru gadu šie pasākumi kļūst ārēji it kā pompozāki, bet saturiski - aizvien "bēdīgāki"- kad esi plkst. 5.00 cēlies, 4-5 stundas braucis, lai 11.00 tiktu uz šo mega pasākumu Liepājas" Lielajā dzintarā", tad cerētā prieka sajūta zūd plkst.11.10, staigājot no stāva uz stāvu un netiekot iekšā, jo vienkārši visas durvis ir aizslēgtas, bet jaunieši - "organizatori" sēž vestibilā un, laiski spaidot savu mobilo telefonu pogas, izliekas neko neredzam... Kad beidzot - pēc koferences atklāšanas, esi ticis zālē iekšā, tad - ak vai - lekciju saturiskais līmenis nav atbilstošs iepriekš reklamētajam un gaidītajam.., bet mēģini sevi mierināt ar domu, ka tūlīt saņemsi gardas bezmaksas pusdienas, bet ... skaista meitene aiz letes tev ar smaidu paziņo - jums šodien būs aukstās pusdienas, un iedod tev pelēku, aukstu plastmasas kārbiņu, kurā ielikti daži auksti makaroni ar tikko no saldētavas izņemtiem saldētiem zirnīšiem un puķkāpostiem, un piedevās mazas aukstas vistas gaļas kotletītes no lielveikalu asortimenta XL pakas..., un tad meklē vietu, kur apsēsties, lai to visu apēstu, bet - atkal vilšanās, jo uz 700 cilvēkiem ir tikai 25 stāvvietas pie 5 galdiņiem.... Un beidzamā cerība - apsolītais Liepājas simfoniskā orķestra mākslinieku 60 minūšu koncerts, bet - kas tev deva - pēc 35 minūtēm mākslinieki ir gatavi atvadīties no mums.... Un tad tu uzdod sev jautājumu - kas tas ir un kam tas viss ir vajadzīgs?!?... Nākamgad organizatori plāno ieņemt vēl augstākas virsotnes, kāpjot Latgales Gora kalnā...- saprotu, lai tur tiktu organizatoriem vajag ziedot daudz spēka un līdzekļu, bet, vai es vēlēšos tērēt savus resursus... - tas ir jautājums, kuru vēlētos uzdot ne tikai sev, bet arī pasākuma organizatoriem....
Kaut arī Ķīlim ir savs citādais viedoklis , tas ,kāds un kā viņš to prezentē , izskatās neprofesionāli.Vai antropologs=svešu gudrību tulks?Jeb pārgudrs pļāpa?
Sapņu pārdevējs Ķīlis. Vēl vai pat tā kā iereibis
@"Paldies par tiešraidi!" Prieks, ka novērtējat! Pirmdien būs pieejamas visas konferences bildes, bet video ieraksti gan būs jāpagaida mazliet ilgāk. :)
Paldies par tiešraidi! 07.04.2017. 13:53:23
Prieks, ka var redzēt tiešraidi! Ceru, ka pirmdien būs pieejams ieraksts! Fantastiska Rolanda Ozola lekcija - tā būtu kā obligāta jānoklausās katram izglītības jomā strādājošam - sākot ar IZM, izglītības pārvalžu un departamentu ierēdņiem, un, protams - skolu administrācijai un skolotājiem, un pēc tam atklāta diskusija! Tikai pāris citāti: "skolas organizācijas kultūra ir tā, kas vai nu ļauj pedagogam radoši strādāt, vai nogalina" un vēl - "skolas direktors nav amats, bet prasme radīt jaunu pieredzi skolā"
Skatos tiešraidi 07.04.2017. 13:06:50
Pagaidām tikai ārvalstu padomdevēju/darbadevēju reklāma. Kur nacionālās vajadzības?
Gunārs @jaut 07.04.2017. 09:02:23
Nu tiešām? Vēl konference nav sākusies un jau jautā par nākamo gadu! :D
Kur būs nākamgad?
Mēs gan skatīsimies ierakstā (no Valmieras). Varbūt ko uzspēsim arī tiešraidē - klasē.
Ar nepacietību gaidām konferenci! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.