Lietotājvārds
Parole
IZBRĪNS- atbilde skolotājam 08.07.2017. 14:49:11
Vislielākais eksāmenu kārtotāju skaits obligātajos eksāmenos vispārizglītojošo skolu vidū bija Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā, kur matemātikas eksāmenu kārtoja 195 skolēni, bet valsts pārbaudījumu latviešu valodā - 226 skolēni. Tātad RV1,Ģ šogad atbrīvoti no eksāmeniem vairāk kā 30 skolēni, precīzi 31. Tā es saprotu no SKOLOTĀJA teiktā, ka atbrīvotie no eksāmeniem tik un tā kārto latviešu valodu, bet nekārto matemātikas eksāmenu. Varen daudz slimo šai prestižajā skolā.
Matemātiku un latv. valodu vienā skolā kārto dažāds skolēnu skaits, jo ir skolēni, kas atbrīvoti no eksāmeniem, bet latv. valodu vinji tik un tā kārto.
Kuri ir galvenie kretīni Lizdā , kuri neko reālu nespēj izdarīt, lai cīnītos par skolotāju algu, bet atļauj Šadurskim sevi čakarēt.? Visu cieņu mediķiem!
statistikā ir visas Latv. rezultāti CE
Skolnieciņš>>tantīte 05.07.2017. 20:33:21
Pilnībā piekrītu Tantītei. Vispirms jau ģimenei ir jārūpējas par bērnu. Tāpēc sākumā jāpadomā pirms taisīt bērnu. Vai spēsi viņu 18 gadus pabarot? Ni, vismaz Latvijā ir bezmaksas izglītība līdz 12.klasei. Paldies par to valstij. Ir valstis kur izglītība ir retums.
Diez vai ir korekti atsevišķi izdalīt un par skolu dēvēt Cēsu 2. vidusskolas Vecpiebalgas konsultpunktu! Tā taču ir Cēsu 2. vidusskola. Gan jau vēl viena otra šāda filiāle ieskaitīta par atsevišķu skolu!
Kāpēc VISC nav publicēta eksāmenu statistika, ja jau runā par to!
Priecāsimies par katru jaunieti, kas ieguvis vidējo izglītību! Visi nevar izbraukāt tālās pilsētas skolas, arī laukos censoņu netrūkst! Prieks par viņiem! Laiks rādīs, kam dzīvē veiksies...
"Savukārt lielākajās izglītības skolēnu skaits ir krietni lielāks." - kas tas par sviestu? Ko tas nozīmē?
Cik godīgi noritēja eksāmens? Pavērtējiet rezultātus un redzēsiet, ka daudzās skolās iegūtie procenti atkarīgi no sniegtā atbalsta..... Ja skola bija godīga, tad rezultāti objektīvi. Vai atbalsta sniegšana nav sodāma lieta? Atkal saņems Pūces balvu par atrisinājumu un atbilžu uzrādīšanu eksāmena laikā. Beigsim izlikties!!! Skolās, kur rezultāti virs 60% IKVD pārbaudi nākošgad!!!!!
Arī man nav saprotams, kāpēc atšķiras matemātikas un latv. val. eksāmenu kārtotāju skaits. Tie ir obligātie eksāmeni, jākārto visiem.
Skolnieciņš 05.07.2017. 14:49:14
Rīgas 1. ģimnāzijā ir 7 vai 8 paralērklases???? Kāpēc matemātiku kārtoja mazāk nekā latviešu valodu? Kā? Tas no programmas ir atkarīgs? Es saprotu, ka 12.klasē ir jākārto matemātika, dzimtā valoda un svešvaloda, un viens izvēles priekšmets. Kas notiek R1.VG??? Kas?
un tad? cik un kādi skolēnus uzņem, tādi arī skolu beidz (ja pabeidz).skola jau nav nekāda štance vai lejamā formiņa, kas reizi gadā izmet noteiktu skaitu vienādu produktu. KAD MŪSU SABIEDRĪBA SAPRATĪS, KA BĒRNA AUDZINĀŠANA UN IZGLĪTOŠANA VISPIRMS IR ĢIMENES ATBILDĪBA??? valsts tikai dod iespēju izglītoties bez maksas, ja to dara atbilstoši valsts noteiktam standartam..
zinu, ka ir skolas kurās matemātikas rezultāti lielāki par 65 %...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.