Lietotājvārds
Parole
Pekrītu Dadzim, Kristinei un W, bet piens vispār ir jāaizliedz (par tā kaitīgumu pilns nets ar zinātniskiem pierādījumiem). Piens, lai paliek teļiem, ne mūsu bērniem! Esiet veseli!
ar pārtiku vien nekas netiks panākts (tiek lobētas konkrētas intereses), ir jākustās, jākustās un vēlreiz jākustās!!!
Skolnieciņš 10.04.2017. 12:32:07
Uh, cik lielisku saukli var izdomāt par skolas pienu! "Govij tie ir četri, kazai tie ir divi, bet Rāsenam tas ir viens! Rāsēns ar prieku Tev ielies savu pieniņu!" Nezinu, vai Tev patīk sūkt teļa pienu pienu pa salmiņu? Varbūt telim patīk, bet citiem. Kā ar citiem?
Augļi skolai - jā! Dārzeņi skolai - jā! Bet vai tiešām piens joprojām tiek uzskatīts par veselīgu??? Latvijā joprojām netiek ņemts vērā tas, ka daudziem ir piena nepanesamība.
Reālistam - pārlieku liels pesimisms. Laukos , piemēram, nav tik daudz neveslīg, apaļīgu bērnu, jo bērni joprojām ir aktīvi un nesēž tikai pie datoriem un telefoniem. Ir arī citas lietas. Un ēdiens aizvien ir mājas - pilnvērtīgs un veselīgs!
Paskatieties uz neveselīgajiem, apaļajiem bērniem skolas solos. Un tad pasakiet, ka tam pienam ir liela jēga. Ne viņi to dzer, ne ēd ko veselīgu. Un neiestāsīs man pretējo neviens - citādāk tāds skats pie skolām nebūtu.
Rasma @Dadzis 10.04.2017. 09:42:14
Tas, ka ikdienā ēd štruntus, ir fakts, bet piedāvātos veselīgos našķus, kas ir par brīvu, mūsu skolā gan vienmēr notiesā! Nevarētu teikt, ka tie paliek neēsti vai nenovērtēti.
Es ieteiktu vecākiem vairāk rūpēties par to, lai bērni patiešām arī ēstu šos augļus un dārzeņus, neizvēloties čipsus.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.