Lietotājvārds
Parole
interesanti 21.04.2017. 19:41:22
kāpēc man jāsniedz dati? Kurš var piespiest to darīt? Esmu izbrīnīts kā garantēsiet ticamību?
Varētu padomāt, ka pēc augstskolas kādam atskaitīšos, ko es darīšu...smieklīgi...
Nu būs tie dati, nu un tad? Ir mums dati par emigrantiem, imigrantiem, reemigrantiem...Nu un tad?
Vai nu tos datus ievāks un selekcionēs atbilstoši pasūtījumam, vai arī ievāks un noliks plauktiņā kā nelietojamus... Ka tie varētu tikt izmantoti atbilstoši sabiedrības interesēm... nu tam ticības nav nemaz... :)
Un tie, kuri beiguši mācīties par budžeta līdzekļiem, bet nestrādā konkrētajā profesijā, lai atmaksā valsts ieguldīto naudu! Kāpēc man maksāt par to, piemēram, ka izmācījusies skolotāja iet strādāt birojā par sekretāri?
Oi - sasmīdinājāt. "(IZM) plāno no nākamā mācību gada sākt veidot centralizētu datubāzi..." Nu re, būs kur atkal kārtējos miljonus "norakstīt" . Vai tik nebūs kārtējais projekts skolas.lv? Izlietoti miljoni, atdeve nulle!
sen vajadzēja
Uzskatu, ka KOPUMĀ, uzsveru - kopumā, dati tomēr parādīs puslīdz reālo situāciju, ja to būs gana daudz. Tas, ka tie būs kā dadzis acīs un norādīs uz valsts problēmām izglītībā, ekonomikā, sabiedrībā - diemžēl arī fakts...
Nu kā augstskolas var manipulēt ar datiem? Kādi tie ir, tādi ir. Vai tiešām domājat, ka universitātes riskēs ar savu reputāciju, likumu, lai tikai izlaistu labskanīgāku relīzi? Tak nē.
Ak vai - iegūtie rezultāti vai nu izraisīs šoku, vai nevaldāmu smiekla lēkmi. Tagad gan varam tikai minēt, cik pedagoģisko augstskolu beidzēju aiziet uz skolām, cik no tiem arī paliek skolā. Cik profesionālu horeogrāfu spēj maizi nopelnīt, vadot deju pulciņus skolās. Cik talantīgu datorspeciālistu, ķīmiķu, inženieru paliek strādāt Latvijā...
Jā, ar tiem būs tālāk viegli manipulēt. Augstskolas mēģinās piedabūt, lai tieši finansiāli veiksmīgie absolventi par sevi sniedz info.
Es arī uzsksatu, ka dati 1. nav iespējams, ka būs pilnīgi, jo ļoti reti kāds sniegs par sevi šādu info; 2. nebūs objektīvi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.