Lietotājvārds
Parole
1
Rīgā, Rīgā..!? Bet ne visi ir no Rīgas un tiem citiem tāpat citkārt bieži agri jāceļas, lai tiktu līdz Rīgai. Paciemojās citās pilsētās un vai slikti? Dažs labs pirmo reizi Lielajā Dzintarā /Liepājā/ un labi, jo pie viena arī ekskursija! Nepukstēsim, bet novērtēsim un baudīsim dažādību!
Paldies par konferences VIDEO!!! 12.04.2017. 21:26:32
Paldies par video! (sadaļa "Konference 2017")
LIELS PALDIES,ĻOTI LABI ORGANIZĒTA KONFERENCE!
loti interesants raksts!!!
Paldies! Man arī šķiet ļoti laba ideja, ka konference nenotiek tikai Rīgā (lai gan esmu no Rīgas). Nākošgad Gorā, super!
LIELS PALDIES,ĻOTI LABI ORGANIZĒTA KONFERENCE!
Ceru, ka līdz nākamai nedēļai būs arī video! Labprāt noskatītos Ozola lekciju.
Paldies! Vērtīgi, interesanti, pozitīvā gaisotnē pavadīta diena!!!!
Lācim - otrā galā - no Kurzemes uz Latgali. Pasākuma beigās palikušajiem atklāja, ka varētu būt Gorā.
Jāmeklē pūļa bildēs! Balkonā, protams, būs grūtāk saskatīt. ;)
Bildes daudz un labas. Dzintars, lai arī cik nepraktisks, tomēr skaists. Sevi gan nevienā bildē tā arī neatradu, bet tas laikam nav brīnums, ja dalībnieku vairāki simti. :)
Kur bus nākošgad?
Zinu, ka daudzi pukstēja (kā jau allaž) par lokācijas vietu - Liepājā, taču, manuprāt, tā bija lieliska izvēle. Arī es cēlos agri un braucu no cita gala, bet neuzskatu, ka visam vienmēr jānotiek Rīgā. :) Vienosim Latviju un dosimies arī ciemos pie citiem, nevis uzskatīsim par pašsaprotamu, ka visam jānotiek tikai galvaspilsētā! :)
Paldies par konferenci! Bija tiešām interesanti pavadīta diena.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.