Lietotājvārds
Parole
Kamēr par bērna nezināšanu visu vainu uzvels skolai, nevis prasīs arī no bērna, lai viņš mācās, tikmēr viņu zināšanu līmenis arvien vairāk kritīsies. To pat atbalsta mūsu "gudrie " valsts likumi: uz otru gadu var atstāt tikai 1 reizi, bet, ja nākošajā gadā nav uzlabojumu, ko darīt? Atbilde vienkārša - saliekam 4 un ceļam pāri, jo atstāt taču nevar.
PIEVIENOJOS 100%, arī pie mums tāpat 02.06.2017. 11:33:29
PIEVIENOJOS 100% "Mācību pārzinei svarīgākā IKT tehnika skolā ir kopētājs. Un tik kopējam un kopējam neskaitāmās anketas un aptaujas, kas no kaimiņu skolas paņemtas - tikai skolas nosaukums jāpārlīmē, tas nekas, ka burtiem fonti citi un klašu numerācija neatbilst, galvenais, lai ir ko mapītē ielikt. Un skolotāji pretī nerunā, jo citādi nākamgad nedabūsi arī tās pašas 27 stundas, iedos 20 labākā gadījumā - katru dienu 4 stundas ar vienu "logu".
vnk. skolotāja 01.06.2017. 21:26:08
Klausījos šovakar RīgaTV24 pašvaldību līderu izglītības jomā diskusiju par izglītības nākotni Rīgā. Helmanis solīja 1400 datorus skolām šogad, nākošgad arī tikpat daudz, un tā katru gadu. Tikai nemācēja atbildēt - ko ar šiem datoriem darīt, jo tās skolotāju iemaņas un digitālie mācību materiāli (izņemot DZM projekta laikā saražotos) ir tikai uz papīra. Kamēr skolās nevar skolotājiem nodrošināt pilnu slodzi, neviens jaunais uz skolu neies. Bet pirmspensijas un pensijas vecuma skolotājiem interaktīvā tāfele ir tā pati flomāster tāfele, projektors ir tāpēc, lai Worda dokumentu parādītu. Un dažai mācību pārzinei svarīgākā IKT tehnika skolā ir kopētājs. Un tik kopējam un kopējam neskaitāmās anketas un aptaujas, kas no kaimiņu skolas paņemtas - tikai skolas nosaukums jāpārlīmē, tas nekas, ka burtiem fonti citi un klašu numerācija neatbilst, galvenais, lai ir ko mapītē ielikt. Un skolotāji pretī nerunā, jo citādi nākamgad nedabūsi arī tās pašas 27 stundas, iedos 20 labākā gadījumā - katru dienu 4 stundas ar vienu "logu". Tā, lūk ..
Skolnieciņš 01.06.2017. 20:37:51
Nu, es aktīvi izmantoju internetu. Esmu interneta trollis. Pirms 30 gadiem neviens vecāks nedomāja par internetu, bet tagad, bum! Un IT ir visur.... Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦-)
Birokrātija paliek birokrātija - vai tā izpildās uz papīra vai elektroniski.
Ilze => no skolas, Rīga 01.06.2017. 11:35 01.06.2017. 12:54:25
Nav jūsu skola vienīgā, kur papīra birokrātija zeļ un plaukst! Krustiņu zīmēšana par nodotajām atskaitēm arī mūsu skolā "rullē"
--> no skolas, Rīga 01.06.2017. 12:30:16
Nevajag maisīt negribēšanu pildīt vadības tizlās anketas ar neprasmi.
Ha, ha. Jauniešu izcilās digitālās prasmes ir tikai mīts. Ne īsti tiek mācītas, ne arī viņiem tik dziļa interese. Ir tiešām tādi, ar kuriem var droši konsultēties, ja pats ko nezini, pat labāk nekā pie skolas sistēmu admina, bet ir tādi, kas labākā gadījumā prot lietot soctīklus, kā nebūt uzčammāt tekstiņu vai vienkāršu ppt prezentāciju. I visas dižās prasmes. Par spēju atlasīt un izvērtēt informāciju vai kiberdrošību nemaz nerunāsim, jo tur ir oi vei kāda tumsa.
no skolas, Rīga 01.06.2017. 11:35:49
Un cik tālu sniedzas skolotāju digitālās prasmes??? Mācību pārzine šodien katrai skolotājai izdalīja sakopētās anketas uz 4 lapām! Kad prasījām, kāpēc nevar aizpildīt internetā, atbildēja, ka internetā pagājušajā gadā aizpildīja mazāk kā puse, tāpēc tagad uz papīra. Un krustiņš tiks ievilkts kantora grāmatā, kad lapas nodos. Papīra birokrātija rullē!!!!!
loģiski,jo daļai jauniešu arī visas citas prasmes un intereses nesniedzas tālāk par "paēst,iedzert,pakaifot,pagulēt,patusēt". Un te nav runa tikai par jauniešiem,jo lielākā daļa no šiem nāk no līdzīga līmeņa ģimenēm,kurām laimes kalngals ir pilns vēders,silta gulta un kādas nebūt izklaides. Kaut kur jau ir bijis,vai ne?
Ģimenē šīs lietas jārisina, citādi nekā

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.