Lietotājvārds
Parole
VSAA: 9. klases absolventiem pabalsta izmaksa jūlijā un augustā tiek pārtraukta - viens no iemesliem, kāpēc maksāt nodokļus nesteigsies arī 12 klasi beidzot. :) Kā mežā sauc tā atsaucas. Ja vēl tas kā paaugstinātu skolotāju algas, bet ne! Tad vēlāk 12. klases absolventiem nepārmetīsim - ka kaut ko negribēs maksāt, valsts kasē. :)
Nu kāpēc mūsu valstī politiķi tik ļoti neieredz, pat ienīst savu tautu? Neko taču cilvēku labā nedara. Visu laiku domā, kā cilvēkiem kaut ko atņemt, kā dzīvi padarīt grūtāku. Smagi!
Domāju, ka 18.07.2017. 09:22:07
Ja valsts noteikusi obligāto izglītības vecumu līdz 18 gadiem, tad nez kāpēc ietaupa šo 2 mēnešu pabalstu. Jāsagatavojas jaunajam mācību gadam vienalga vai tas skolosies tālāk proftehniskajā, mākslas vai mūzikas skolā, vai parastajā vidusskolā. Visa pabalstu sistēma balstīta uz to, ka tik neiedos kādu eiriku vairāk. Vai tad ir iespējams atrast darbu jebkurā vietā 15 gadīgam pusaudzim
vēl te galvu lauzīt un kādam ko pierādīt...EJIET D....ST AR SAVIEM 11 EURO !!!!!
Manam 16 gadīgam jaunietim stipendija pašvaldības profesionālajā izglītības iestādē ir 20 -35 eiro no pašvaldības. Pabalsts man- 50,.. .eiro . kā par 5. bērnu no VSAA Tad jau arī pašvaldību vecāki , kuru bērni saņem stipendijas vai naudas apbalvojumus gada beigās kā labi skolēni, nesaņems vecāku pabalstu? Tātad man jau savlaicīgi jāraksta iesniegums VSAA, ka man ir arī citi bērni, kuriem pašvaldība var iedot apbalvojumu naudas veidā un lai skatās, ka kādu mēnesi man par daudz neizmaksā tā saucamo "bērnu naudu:)" Nez cik liela ekonomija/ naudas ietaupījums ir no šīs regulas? Nez kur gan to varētu izlietot?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.