Lietotājvārds
Parole
Cik no jums ir arodbiedrībā,lai viss notiktu kā Vācijā un Francijā? Komentārus gudri rakstīt. Ielās gājēji jūs jau nu noteikti nebūtu.
Cik no jums ir arodbiedrībā,lai viss notiktu kā Vācijā un Francijā? Komentārus gudri rakstīt. Ielās gājēji jūs jau nu noteikti nebūtu.
LIZDA ir bezjēdzīgs, tukšmuldētāju kantoris. Pilnīgi neko nedara, kāda starpība - ir viņiem dialogs vai nav ar IZM? Kas mums no tā???
Nav jau vairs Saeimas vēlēšanas aiz kalniem un Šadurskis būs mēslainē. Lai Dievs dod pēc nākošajām Saeimas vēlēšanām sakarīgu ministru. Kamēr valsti pārvalda politmafija, nekas labs nav gaidāms.
Vai piketi ko dos? Nē! Vai sarunas ko dos? Nē! Tad uz ko mēs ceram? Uz to, ko nedabūsim. Jo IZM galvenais darbonis tik gudro un gudro jaunus brīnumus, ko neviens neizprot. Un nevajag uzbraukt arodbiedrībai. Tās spriedumos tāpat neviens neieklausās. Žēl, ka tā!
Man kā arodbiedrības biedram ir dialoga trūkums ar LIZDA vadību!
Eiropas alga. 13.04.2017. 12:57:24
Mazāk runā vairāk strādā.Pilnīgi pareizi par 2009.gada pretsocialo reformu komentārs....
Izklausīsies mazliet jocīgi, bet, manuprāt, arī pedagogu arodbiedrībai vajadzētu sadarbībā ar Tiesībsargu virzīt Satversmes tiesā jautājumu par skolotājiem neizmaksātās algas atmaksu, kas tika ieturēta sakarā ar budžeta optimizāciju samazinot likmes 2009.g., jo patiesībā jau notika tas pats, kas ar mediķiem, kurus piespieda strādāt nenormālas virsstundas par parastu samaksu, tikai citā virzienā - virsstundas jau pielikt nevarēja, tāpēc samazināja samaksu par stundu.
Pele sūdzās, ka kaķis grib viņu apēst. 13.04.2017. 11:03:42
Manuprāt kādam ir jāaizbrauc uz Vāciju,Franciju,Itāliju, lai uzzinātu kā ir jāstrādā arodbiedrībām......20 gadu laikā mēs esam turpat kur bijām ar savu sūdzēšanos un mazo piketu organizēšanu......
Reformas ieguvums- algu samazinaajums!!! LIZDA gul ! Sanem savu algu un tas ir LIZDai galvenais !!! Nirgaasanaas par skolotaajiem notiek taalaak !!!
nevaru saprast - tika iedoti papildus miljoni, bet rezultātā saņemts algu samazinājums?!
LIZDA tikai imitē darbību, darbojoties kā bufersistēma starp darba devēju un darba ņēmēju.
"Ja sākotnēji reformas lielais uzstādījums liekas pareizs un korekts, tad reformas izpildījums ir nekvalitatīvs un neizdiskutēts," bet vai šim kāds var nepiekrist?
Secinājums 13.04.2017. 00:19:25
Arodbiedrība varētu būt aktīvāka, nevis vienmēr visur vainot ministriju. Citi jau sen būtu rīkojuši piketus un streikus, protestus. LIZDAi tas pat prātā nenāk.
UN atkal pavasaris klāt un skolotāji neziņā! :D Vismaz dažas lietas nekad nemainās. Tas laikam drošības sajūtai.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.