Lietotājvārds
Parole
Laika jau ne velti izstājos no lizdas.
to Kas atbildēs 14.07.2017. 22:22:58
Tāds zvērs "atbildība" Latvijā nedzīvo.
Kas atbildés? 14.07.2017. 17:24:26
Ministram gar acím slíd sausi matemátiski cipari un vidéjie aritmétiskie, vecáki redz bérnu, septi'nos tumsá gaidot skolas autobusu lauku dub'los vai bérnu párpildítá pilsétas skolas klasé troksní un stresá,bet sevi stresá un vainas apzi'ná par bérna garajám pécpusdienám vienatné májás,daudziem ar viltus auklíti- internetu. Kas pelnís, kas pieskatís pécreformas jání'sus un ivanus? Un kas atbildés par sekám?
Iedzīvotāja 14.07.2017. 16:25:19
Šadurska kungam un Papules kundzei tomēr viss ir labāk redzams. Un skolojas lai pilsētnieki. No lauku skolām tāpat nav jēgas.
Virzīt jūs variet da jeb ko...pilnīgi neinteresē. Kamēr skolas Latvijā darbosies kā audzināšanas iestādes, nevis izglītības iestādes - rezultātus variet negaidīt! Uz priekšu ar sporta stundām katru dienu, kuras visiem riebjas, uz priekšu ar veselības, soc.zin, ētikām utt....uz priekšu! Matemātiku un latviešu valoda mums nav jāmācās, citi priekšmeti arī nav vajadzīgi. Galvenais iemācīties 6. klasē, ka un kā ir nodokļi jāmaksā. Tā kā virziet ko tik ienāk prātā. Manējie ies no 7 gadiem. Un jūsu murgainie sodi mani nebiedē. Manu bērnu psihi neviens nečakarēs, kam vajag 0 lūdzu, ejat un mācaties kaut no 3g. vecuma. Uz priekšu! Varam arī vispār valsti pamest, nomainot to pret tādu, kur izglītības sistēma ir piemērota 6-gadīgajiem...visu gaišu.
IZM, lūdzu saglabājiet veselo saprātu, ieklausieties un respektējiet psihologu redzējumu un viedokli šajā jautājumā!!!!! Nevienam nav tiesības bojāt bērnu veselību un risināt savas problēmas uz bērnu rēķina, tai skaitā arī IZM!!!!!!!!!!!!!!!
Es esmu laimīga, ka man bija iespēja (vecmāmiņa pieskatīja) un es nepalaidu savu bērnu 6 gados uz skolu. Bērnam skolā viss veicās ļoti labi, viegli, bez problēmām, pabeidza vidusskolu, ieguva bakalauru, ieguva maģistru un veiksmīgi strādā specialitātē un nav jābrauc peļņā uz Īriju.Gads, tas ir ļoti, ļoti daudz un tas var radīt milzīgas problēmas uz visu mūžu, tas var sabojāt visu dzīvi. Mīļie vecāki, mīliet savus bērnus un necentieties no sava mazuļa veidot pārcilvēku.Skolā tikai no 7 gadiem!!!!!!!!!
Jā. Gaidām skolā tieši no 6 gadu vecuma. Lielisks lēmums!
pirmsskolotāja 13.07.2017. 21:14:51
Kārtējo reizi doma tikai par naudu !!!!! Nevis par bērnu, par to, kā bērns jutīsies emocionāli, fiziski iesēdināts skolas solā. Motivācija mācīties jārada savādāk, nevis nosēdinot skolas solā sešos gados. Jau liela slodze bērniem ir šobrīd pirmsskolā. Nav laika paspēlēties, izbaudīt bērnību. Lai ātrāk sāk valstij maksāt nodokļus, tāda doma.
Arī skolotāja 13.07.2017. 19:28:29
Vai tiešām mazie bērni būs ieguvēji??? Viņi vēl septiņos gados ir bērni....Vai vecāki vajadzības gadījumā varēs aizvest bērnu uz skolu plkst. 7:00 un izņemt 19:00? Vai neveidosies situācija, ka sešgadīgs bērns ies viens pats uz skolu un no skolas? Ja vecāks viņu izņems, tad tiešām viņš visu pēcpusdienu būs kopā ar savu ģimeni? Un kā tad sabiedrība redzot mazu bērnu uz ielas izvērtēs vai viņš ir pirmsskolnieks vai skolnieks? 'šādus pret argumentus varētu uzskaitīt vēl un vēl - absurds- Varbūt var ieviest sistēmu, ka bērni mācās no 1-8. klasei un no 9-11. klasei. Manuprāt, tas bija labi......
6-gadīgo klasē, bērni skolā mācījās, rotaļājās, gulēja. Visu nojaucām un atkal ceļam to pili no jauna. Bērnu dārzos audzinātājas ar ar augstāko izglītību, spējīgas. Skolā no 7 gadi un skolā pavadām11 gadus. Tas nozīmē, ka bērnus sagatavo skolai un nevajag dublēt b/d. Izskatās, ka mēs pasaulē esam visbagātākā valsts- mētājamies ar naudu bez apdomas, ieviešam sistēmu, nojaucam un atkal sākam no gala.............
Vija Rudzīte 13.07.2017. 17:54:47
NĒ, NĒ, NĒ. Jau trāpīja manam dēlam šī reforma 90.gados - neieslīgšu detaļās - visi cieta. Mazbērns netiks palaists skolā - pieņemiet, ko gribiet....
2 bērnu tēvs 13.07.2017. 15:55:04
Vai skola nodrošinās šo bērnu pieskatīšanu līdz plkst. 18.00 vai 19.00, kamēr vecākiem beidzas darbs? Ja nē, un šis sešgadnieks būs spiests uz un no skolas doties viens pats, tiks pārkāpts likums, ka līdz 7 gadiem bērns nedrīkst atrasties bez pieaugušo uzraudzības. Visi vecāki nebūs spējīgi pakārtot savu darbu, lai dienas vidū, pēcpusdienā vai skolēnu brīvlaikā būtu klāt šim sešgadniekam. Mums jau tā daudz nepieskatītu bērnu, vai tiešām šo skaitli vajag padarīt vēl milzīgāku?
IZM neinteresē ne skolēni, ne vecāki, ne Latvija - vienīgais , kas viņus interesē: kā par naudu izpildīt pasaules baņķieru pasūtījumu Latvijas bērnu piemērotākai pārdošanai globālajā tirgū.
Gribētu redzēt aiz katra IZM priekšlikuma konkrētu ekspertu vārdus un uzvārdus, kā arī viņu kvalifikāciju. Cik tad ilgi vēl joprojām var bezpersoniski pieņemt svarīgus lēmumus, par kuriem neviens pēc to izgāšanās nenes atbildību! Tik daudz cūcību jau ar reformu piesegumu sastrādāts, bet atbildīgo nav....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.