Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 20.04.2017. 06:22:48
Varbūt vajag skolotāju streiku 2017?
nesagaidīt 19.04.2017. 23:31:57
mēs,kam pensija dažu desmit gadu tuvumā,nemaz nevaram pielikumu sagaidīt,kur nu vēl izbaudīt.Nabags esi,nabags paliksi.
Kauna traips 19.04.2017. 20:47:40
Atkal runās par skolotāja misiju un nerunās par atalgojuma palielināšanu.
Atkal izprātos, kā palielināt slodzi par to pašu naudiņu vai mazāku, bet sabiedrībai uzzīmēt paaugastinātas algas skolotājiem?
Priekš kam lai viņi šejt ieskatītos? Viņi labāk uztaisīs atsevišķo pētījumu ar labu budžetu...
Piekrītu par kontakstundu skaitu un slodzēm. Kaut politiķi šeit kādreiz ieskatītos, ko skolotāji domā...
Pašvaldību vēlēšanās tuvojas: vajaga taču kaut ko tiem pedagogiem piesolīt! :D
par amata algu speciālajās skolās 19.04.2017. 11:55:37
Problemātiski skolotājām nodrošināt pilnu slodzi (praktiski visas skolotājas mūsu skolā strādā 0,7-0,8 slodzes) - agrāk slodze bija 21 stunda, tagad 30. Tāpēc arī algas samazinājums, neraugoties uz to pašu kontaktstundu skaitu klasē kā pirms gada.
to Ilze Ja, atņemot 13,5 %, samazinājums ir vairāk kā 200 euro, tad izskatās, ka alga nav bijusi (un nav joprojām) nemaz tik slikta.. Aprēķināt 100% mēs mākam. Kādēļ, nekur nav reālo skaitļu, cik tad skolotāji saņem?
Varbūt e-klase komentārus lasa kāds(-a) arodbiedrības LIZDA vai LIVAO pārstāvis? Ja lasa, varbūt drīkstam pajautāt - kad IZM, Nacionālās trīspusējās sadarbības padome u.c. institūcijas pieņems lēmumu, ka skolotājiem OBLIGĀTI jāgatavojas mācību stundām, un šis darbs ir jāapmaksā? Šobrīd daudzās skolās skolotāji strādā, saņemdami minimālo atalgojuma likmi, un nekāda papildu samaksa par gatavošanos mācību stundām, konsultācijām, mācību un metodiskā materiāla gatavošanu netiek piemērota. Skolu direktoriem ļoti vienkārša atruna - SKOLAI VAIRĀK NAV NAUDAS, KĀ TIKAI MINIMĀLAJAI ALGAI. Zinu, ka speciālajām internātpamatskolām (pēc jaunā atalgojuma modeļa ieviešanas), nepienākas 13,5% "motivācijas piemaksas", un šajās skolās darba algas samazinājums daudziem pedagogiem ir vairāk kā 200 EUR, neraugoties uz 10-15% piemaksu par darbu speciālajās skolās.
Paši sev 300 vienā reizē - skolotājiem 5 70 5 gados - milzīgs pieaugums - vai inflācju segs?!
haha, ""pašiem nepietiek". :D tiem nekad nebūs gana, tas tiesa.
vienojās pedagogu atalgojuma jautājumu tomēr skatīt budžeta kontekstā ---> ak, nu piedodiet, gribējām paaugstināt, bet budžetā nav naudas... nu nav... pašiem nepietiek...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.