Lietotājvārds
Parole
Likvidējiet IZM liekēžus 19.04.2017. 14:52:39
Lūk, kas jādara, lai būtu iespējamas pārmaiņas (uz labu) profesionālajā izglītībā. Tagad pat, profesionālais konkurss, kas notiek ķīpsalā. Vai tas ir normāli, kad tiek tērēta valsts nauda, lai rīdzinieki gulētu viesnīcā?! Cik tur aiziet valsts naudas?! Ārprāts!
Cik prognozējami! Darba grupa, kuru pamatā veidos no reālās skolas dzīves visai tālu stāvoši ierēdņi. Tā muļļās un aprobēs, reformēs un optimizēs... un beigās ATKAL čiks vien sanāks! Bet naudiņa darba grupu finansēšanai vienmēr atradīsies...
Piekrītu, nu bet no otras puses - kā tad citādāk vispār varētu tikt pie jebkādām pārmaiņām un rezultātiem? :) tam jau tomēr ir nepieciešamas darba grupas utt. Cits jautājums, kā tās strādā.
Un sākas viss no gala. Katru gadu veidojam grupas grupu galā, jo kaut kā jau ierēdnīšiem jāpelna un jāimitē darbs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.