Lietotājvārds
Parole
Patiesība kož acīs! 08.06.2017. 15:33:02
Manā klasē Latvijas vēsture bija 2. zemākais priekšmets (to pārspēja tikai latviešu valoda). Eksāmena Latvijas vēsturē rezultāti bija otri augstākie (tikai aiz angļu valodas). Eksāmena vidējais vērtējums pārspēja klases vidējo vērtējumu priekšmetā par gandrīz 2 atzīmēm. Manuprāt, noplūde palīdzēja.
Lai policija neaizmirst paskatīties, cik skolā skolēnu. Jo paspēt izprintēt tās daudzās lapas, ja skolēnu skaits virs 100, ir knapi iespējams. Un vēl - protams, ka vairums ver vaļā drīz pēc 8.00, jo ja nu kāds datorgļuks, internets uzkaras vai vēl kas, tad vismaz ir drošība, ka ir vēl laiks meklēt risinājumu.
Radio dzirdēju, ka policija pētīs, kuras skolas atvēra darbu un printēja jau 8.00. Cik mums stulba policija! Protams, ka lielās skolas laikus atver, printē un sagatavo darbus. Vai viss būtu jādara pa galvu, pa kaklu pēdējā minūtēs?!!!
Kad bija biļetes, vai visi bija teicamnieki? Tātad tā nopludināšana neko nedod. Sacerējumu arī raksta ne pēc satura, bet pēc vārdu skaita. Varbūt varam pāriet uz burtu skaitīšanas sistēmu....
vēstures eks skola 8.00 printē un kopē. tikai skolu vaina. eks sākās 10.00. konsultācijai 2 stundas pirms eksāmena.
Vai ir vēl kāds eksāmens kārtojams, lai varētu pludināt?
Kā jau te kāds minēja - pat, ja saņem tos jautājumus stundu pirms eksāmena, neko iemācīties vairs nevar paspēt, tikai apgrābstīt varbūt. ja zin, tad zin, ja nezin, tad nezin..... Murgs kaut kāds! Daudz vienkāršāk būtu ar biļetēm kā agrāk, iemācies un izvelc nevis moderni, bet tajā pašā laikā šausmīgi slepena informācija, kas izrādās šķidra, jo noplūst...... Klasē bērni ieiet vismaz 20 minūtes pirms eksāmena sākuma, viņiem nav telefoni, tātad jēga tāpat nekāda.... tikai cilvēku tracināšana.
Kā skolotājs var kaut ko nopludināt? Eksāmena priekšmeta skolotājs saņem darba lapas tikai tad, kad eksāmens jau sācies, bet eksāmena darba vadītāji - 10 minūtes pirms eksāmena sākuma. Ja noplūde tiešām ir no skolām, tad tas notiek administrācjas vai kancelejas segmentā.
Kā tad. Un sāksies iestājeksāmenu uzdevumu nooludināšanas vajadzīgajiem bērniņiem.
Skolotāja. 07.06.2017. 16:00:31
Varbūt kāds speciāli pludina, lai varētu pieprasīt ministra demisiju?
b burts, burtam 07.06.2017. 14:41:34
a>>>>>>> Viss notiek tā, kā tam jānotiek. Sistēma ir sapuvusi.
katram noziegumam ir vārds uzvārds amats un jabūt liegums strādāt valsts sektorā uz mūžu par sensitīvas informācijas izpaušanu tas attiecas uz visiem valsts sektorā stradājošajiem.(ministrija ,skola policija muita robežsardze tiesa prokuratūra)
Kas tie par cilvēkiem, kas strādā ar tādu informāciju un vēl jūtas tiesīgi nopludināt slepenu informāciju? Jāsaka - prātam neaptverami.
Vai kāds divu -vienas stundas laikā pēkšņi to eksāmenu spēja iemācīties? Ja spēja, visu cieņu, varbūt atcerēsies visu dzīvi:). Taču , manuprāt, vienīgais, ko reāli visticamāk varēja atkārtot kādu faktu un varbūt par kādu vienu balli augstāk dabūt vērtējumu, taču vairāk diezin vai. Kurš nezināja to vēsturi, tas nezin tāpat ar vai bez eksāmena, kurš zināja, tas arī to zina ar vai bez tās labās atzīmes. Iespējams, ka jāļauj oficiāli pusstundu/ 15 min. pirms eksāmena iepazīties ar jautājumiem un izpaliks skolotāju vai kāda cita vēlme to izplatīt. Tas varētu būt tāds laiks, kurā neko iemācīties nevar, taču atsvaidzināt atmiņā varētu..
Vājš psihologs gadījies. Neņem vērā, ka ir cilvēki ar taisnīguma sajūtu, kuri vnk citādi nevar. Un tad ar šo cilvēku vainīgumu nav nekāda sakara.
No psihologa viedokļa, kurš taisnojas, tas- ir līdzvainīgs.
VIETNIECEI par "pludināšanu" 07.06.2017. 13:50:36
Pat kāmītis to saprot -> eksāmena materiāli VPIS2 vietnē parādās 8.00 no rīta, pirms 9.00 - skolēnu mobilajos. Eksāmens 10.00
nopludināja 07.06.2017. 13:17:58
ne tikai savējiem, bet arī citiem, tad uzķērās. Domāju, ka tas jau noticis šur tur visu laiku - pa kluso.
Eksāmena jautājumu nopludināšana- atspoguļo sabiedrības viedokli, ka eksāmeni sevi ir izsmēluši. Ļausim augstskolām organizēt IESTĀJEKSĀMENUS.
Angļu valodas runāšanas daļas jautājumi arī bija nopludināti! Citiem bija daudz laika, lai sagatavotos runāšanai, kamēr pašam nenācās izmantot šo noplūdi, jo biju pats pirmais runāšanā... Tik stūlbi! P.S. Noplūde nāca no Rīgas skolas!.
Kādas muļķības?! Kā izglītības iestāžu pedagogi var nopludināt eksāmenu saturu, ja eksāmena materiāli VPIS2 vietnē parādās tikai 8.00 no rīta?
Kādreiz bija eksāmenu biļetes un neko nebija jānopludina. Visi zināja, ko jāsagatavojas un nedomāju, ka tas bija sliktāk. Sevišķi jau pamatskolā.
Kur teikts, ka nopludināja skolas un skolotāji?Kāpēc apvaino skolotājus? Tikpat labi, nopludināšana varēja nākt no VISC, par ko es brīnītos vismazāk...skolotāji nav tādi muļķi un, kam gan viņiem to darīt?
Skolnieņš 07.06.2017. 11:26:29
Kā var kaut ko nopludināt? Kā? Vaintad galvas tiem cilvēkiem? Vai tiem ir smadzeņu korozija? Nav labi elt Latvijas neslavu. Mūsu Skolnieciņi nav stulbi! Savas dzimtenes vēsturi ir jāmācās un jāzin! Tur nav pat citu variantu! Cieņā, Jūsu Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :~{ ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
Ivars - par plūdos cietušajiem 07.06.2017. 11:12:30
Atceros, kā "apdedzinājos" ar savu pirmo autiņu - pašām nezinot biju nopircis "slīkoni" (plūdos cietušu auto) no Vācijas. Tāpat ar to Kembridžu - negrib viņi "plūdos cietušos" no Latvijas
tikai skolotāja 07.06.2017. 11:09:05
VISC sūta ar kurjerpastu aploksnēs - "nopludina", divas stundas pirms eksāmena skolu direktoriem pieejams lejupielādei - atkal "nopludina". Tāpēc nav ko brīnīties, ka Latvijas vidusskolēnus neņem studēt Kembridžā.
Nu kā tad, atkal jau skolotāji pie visa vainīgi. Sāk izskatīties, ka mūsu sabiedrībā skolotājs ir kas līdzīgs viduslaiku raganai vai burvim - vainīgs visās nelaimēs un sadedzināms sārtā.
skolotāji netiek pie eksāmena uzdevumiem, ja tos neiedod pirms laika direktors
Izcili skolotāji!algas viņiem par mazu...?un tādi māca bērniem dzīvot.
Jā, gan vēstures eksāmens bija vakar, šorīt var pludināt cik vien vajag? Slikti pludināja, ja pat visc.gov.lv vakarā nebija pieejami! :-)
Eksāmenu uzdevumu nopludināšana, manipulēšana ar vēlēšanu rezultātiem, blēdības darījumos, sabiedrisku līdzekļu piesavināšanās un izsaimniekošana, satiksmes un darba drošības noteikumu masveidīga pārkāpšana, malumedības, maluzveja un visāda citāda veida sociāli akceptēta mānīšanās - negodīgums kā sabiedriska norma. Par ko tāds sašutums?
Manam bērnam vakar bija vēstures eksāmens, bet šeit raksta "šorīt....."
Ja divas stundas pirms eksāmena sākuma skolu rīcībā ir eksāmenu uzdevumi, tad par ko VISC brīnās un nesaprot??????

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.