Lietotājvārds
Parole
Kur var mācīties par maksātnespējas adminstratoru?
Pilnīgi piekrītu, ka augstskolām ir par ko padomāt, jo daudzi pēc vidusskolas neredz jēgu izglītībai augstskolā (pati pabeidzu 3 augstskolas, ir 2 maģistra grādi). Augstskolu programmas ir jāpielago darba tirgu pieprasījumam. Kāda jēga "ražot " kaudzēm ekonomistus vai humanitārijus, ja darba viņiem nav un nebūs. Augstskolas jau sen pārlika savus pienākumus uz ģimnāzijām.
Skolnieciņš 20.06.2017. 19:18:39
Mana vidējā ir 7,4. Esmu viduvējs. Nu, ar Rīgas 1.ģimnāzijtočna nevaru konkurēt. Tur arī ir citiem labs mantiskais stāvoklis. Visticamāk es tikšu budžetā, jā divpadsmitajā klasē uzlabošu sekmes. Es tālāk mācīšos. Vai jūs Maximā redzat kasieres vecākas par 50 gadiem? Man vajag darbu, kur ir vismaz 3 minimālās algas un iespēja strādāt arī pensijā. Par šonaudu var arī vecākus sponsorēt. Cieņā, Skolnieciņš
4 bērnu mamma 20.06.2017. 18:48:11
Skarbi, bet patiesi. Arī mans bērns, viens no sekmju ziņā labākajiem klasē, neredz jēgu turpināt izglītoties augstskolā (vismaz Latvijā). Ģimnāzijā jau apgūst augstskolu programmu. Varbūt bailes no vecākā pieredzes: "Tie, kas no 1.ģimnāzijas, var uz lekcijām nenākt!" un tā vairākos priekšmetos, un ne tikai matemātikā, fizikā un angļu valodā, varbūt smiekli, no vecākā pieredzes: "Ja kādam ir vismaz tādi paši sertifikāti kā man, tad dabūs 10!". Bet bērnam ir labāki un vairāk sertifikāti, jo izvēlētā joma viņu interesē.... Jap, arī pati no tāda pašas situācijas... NU, NESAPROTU, kāpēc ģimnāzijās bērniem ir jāmāca augstskolu lietas, jo tur viņi mācīsies KOPĀ ar parastiem vidusskolēniem, kas to nebūs mācījušies. DEGRADĒJAM augstskolas??? NESAPROTU,- kāpēc skolās netiek mācītas reālajā dzīvē noderīgās lietas. NESAPROTU, kāpēc bezmaksas izglītības sistēmā, man ir jāmaksā par bērnu zināšanām!!!!
Atvaļinājums 20.06.2017. 18:10:01
Arī vidusskolniekam gribas atvaļinājumu. Domās pēc pāris mēnešiem.
Skolnieciņš 20.06.2017. 17:52:06
Latvijā ir 10,2% bezdarbs. Pensija būs 65 gados, tagad ir 63 gados un 4 mēnešos. Vai bez izglītības būs darbs? Nu, no 18 gadu vecuma dabūt darbu un strādāt līdz 65 gadu vecumam bez pauzēm. Nu, protams, saņemt vismaz minimālo algu. Tāpēc vajag mēģināt rekrutēties armijā. Tur jau no sākuma alga 780€ neto, tātad pilnā pensija būs ,500€. Protams, šādi vajag strādāt vismaz 30 gadus. Var arī ārzemēs primitīvos darbus veik, jo tur tie ir vajadzīgi. Kāpēc Lielbritānijā mazkvalificētie darbi ir, bet Latvijā nav? Tas ir Latvju tautas "maigais" genocīds? Marazms! Mēs taču esam Eiropā! Izglītība = iespēja pabarot punci (labs iznākums vel nav garantēts). Ir profesijas, kur bez izglītības netikt. Es būšu superierēdnis! Mani vecāki ir bezdarbnieki, tāpēc es strādāšu 17 darbos! Cieņā, Skolnieciņš

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.