Lietotājvārds
Parole
1
Vienkārši ko? 20.05.2017. 14:59:07
Par pārsprieduma tēmu "Mans pārsteigums kultūrā"... Kokam divi gali, viens sapratīs, ka jārakssta par to,kas viņu pārsteidz kultūrā, otrs sapratīs,ka jāraksta par to,kādus pārsteigumus viņš rada kultūrā. Piemēram, es piedaloties Dziesmu svētkos pārsteidzu ne tikai savu ģimeni un Latviju, bet arī pasauli. (Unikāli svētki, nekur citur pasaulē tādi nav,piedalās arī jaunieši) Problēma jau ir tajā, ka cenšas ierobežot mūsu domāšanu, jo katrs tad visu uztver citādāk un tematu saprot tā kā viņš saprot, bet "pareizais" variants ir tikai viens. Muļķīgi, ka cenšas ielikt mūs rāmjos.... :(
Nu nu,tad nu gan traģēdija,domrakstu tāpat jāraksta skolā-eksāmena laikā.
skolas, kuras taisās slēgt, ir pārliecinātas ka vairs nav ko zaudēt, tāpēc mierīgi atver aploksne ātrāk.... protests pret ekonomģeogrāfa pētījumu.....
to skolotāja 17.05.2017. 09:55:29
Ha ha. It kā no augstskolām tāpat nenotiktu informācijas noplūdes par iestājeksāmenu uzdevumiem.
CE savu laiku ir izdzīvojuši. Lai augstskolas atjauno iestājeksāmenus, tad šis bardaks un noplūdes, un atbalsts eksāmena laikā beigsies.
pret noplūdēm līdzot ieliknīši ar spārniņiem .........
"Mani pārsteigumi kultūrā" - detalizēts izklāsts par to, kā samaitāja "Trianas Parka" priekšnesumu Eirovīzijā ar tik neprofesionālu mūzikas fona vokālistu aranžējumu!
Skolnieciņš 17.05.2017. 06:34:44
Atlaist K. Šadurski! Eksāmenu jautājumā viņš ir nekompetents!!! Atlaist Kangara kungu!!!
Skolnieciņš 17.05.2017. 06:32:23
Izglītības un Zinātnes ministrijā sēž buržuji!!! Kāpēc eksāmenus nekārto jūnijā? Es mācos 11.klasē, man traucē eksāmeni maijā!!!! K.Šadurskis domā tik par bagātajiem bērneļiem, kas ārzemēs iesniegs dokumentus!!! A, par mani tas preteklis pat nedomā? Kar ko Kārlis Šadursķis gadā saņem 66 000€??? Es papētīju šī kangara finances!!! Cieņā, Jūsu Skolnieciņš
Kārtoju šodien, rezerves temati bija vēl pateicīgāki par tiem sākotnēji domātajiem, tomēr 2.daļā tā personības šķautņu analizēšana...jo tālāk, trakāk. :(
Tas tad arī jāapraksta, tas.
--to --vienkārši ko 16.05.2017. 22:06:28
Normāla tēma. Pārsteigums kultūrā ir kaut kas jauns un pārsteidzošs, kas pārsprieduma autoram kultūras sfērā licies vismaz ievērības cienīgs. To tad arī jāapraksta. Tā var būt filma, teātra izrāde, Riga Fashion Week vai kāda dzīvi mainoša intervija. Vai Rubeņa jaunā grāmata :)
Vienk'ar'si ko? 16.05.2017. 21:32:52
Mīlīši, man jums ir jautājums, kā jūs saprotat tematu "Mani pārsteigumi kultūrā"?
Bijušais skolnieks 16.05.2017. 21:32:45
Stulbums, vairāk nekas... Agrāk eksāmena dienā visās skolās vienlaicīgi paziņoja pa TV gan matemātikas uzdevumus, gan domrakstu tēmas. Nebija nevienas noplūdes... Tagad ir pārmocījušies ar to eksāmenu uzdevumu noturēšanu slepenībā. Atlaist vajag to nenormālo aparātu, kas sēž Izglītības ministrijas krēslos, tad nebūs nekādas noplūdes...
....un kādi tad bija tie pirmie temati????
vilibalds tam, kas rakstīja man 16.05.2017. 18:18 16.05.2017. 19:31:46
Laikam gan ar sapratni problēmas ir kādam citam, jo tur taču ir norādīta saite un tas, ko šajā saitē 11:55 persona xRenārs paziņojis .
atslēdznice 16.05.2017. 19:24:25
Aizzīmogotās aploksnes ar uzdevumiem skolām piegādā ar kurjeriem dienu pirms eksāmena. Direktore ieliek seifā. Jautājums, cik komplektu skolas seifa atslēgu jāpagatavo, lai nākamajā rītā visi, kam vajag un nevajag zina uzdevumu tēmas un jautājumus? Mūsu skolā ir 2 skolas seifa atslēgu komplekti - viens pie sekretāres, otrs aizzīmogotā "avārijas"atslēgu skapī.
trūksts vārdu 16.05.2017. 19:19:57
Nu nometiet takš to Šadurski, tagad vēl visi darbi sāks noplūst :(, kas mēs citi muļķi vai?????
Noplūduši? Ar ūdeni, ar krāsu?
Šķiet, ka jākārto latv. valodas eksāmens vēlreiz - kas tas par "kipa"? Kipa aparāts vairāk tā kā uz ķīmiju attiecas, ne?
Protams. Viņi taču mutes savaldīt neprot.
Lai atkāpjas no amata tas brīnumainais mūsu ministrs Šadurskis. Skaidrs, ka viņa vadītajā iestādē ir tie caurumi noplūdei. Maniem skolēniem informācija pienāca no galvaspilsētas.
Kā tad to konstatēja, ka noplūduši? Tie skolnieki paši pieteicās, ka zina tematus?
Domrakstu tēmas "noplūšana" ir bijusi visos laikos. Tas taču nav brīnums, jo arī ministru un citu ieinteresēto personu bērni iet skolā.
Jaunie jeb rezerves temati bija ļoti līdzīgi vecajiem tematiem, daudz netika izmainīts. Neliels papildus tracis, bet rezultāts rakstu darbos būs tieši tāds pats.
Es jau neko, bet otrās daļas sākums man lika sajusties, ka es kārtoju psiholoģijas eksāmenu, nevis latviešu valodas. No kura lika jaanalizē ir cilvēka personības šķautnes, nevis teksts - galvenā doma, mērķis utt. ? Un pārsprieduma temati... labāk neko neteikt, kas tas par mistisku pārsteigumu kultūrā ?
Ja "NOPLŪDUŠI - tād iznāk, ka "paši aizskrēja", ja "NOPLUDINĀTI" - tad kāds noteikti palīdzēja
Bardaks kārtējais. Bez problēmām mēs jau soli nevaram paspert - vienmēr jānotiek kaut kādai nejēdzībai.
Kāda šķirba, kad, kas un ko uzzināja, process tāpat tiek kontrolēts, norakstīšana nesanāk nekādā veidā. Tagad šo tēmu apspriedīs visu gadu, protams, Latvijā citu problēmu nav, jārunā tagad no A-Z par šo notikumu. :)
tā jau notiek... 16.05.2017. 13:39:25
Tehnoloģiju laikmets Tālāk būs vēl trakāk! Par ko satraukties? Domrakstu tak mācās rakstīt 12 gadus, ja arī ko uzzināja ātrāk, visu tak priekšā neuzrakstīja! Priecājieties, ka šo laiku jaunatne vispār vēl par kaut ko interesējas un uztraucas!
baigi jau nu konkrēti-par kultūru vai personību, tik precīzi es varu arī nākamajiem 5 gadiem tēmas pateikt-ziniet tiešām būs kaut kas par kultūru un un personību :D
Izmeklēšana beigsies ne ar ko. Ja temati nopludināti skolās, tad aploksnes tāpat bija jāatver, un vainīgos, kas atvēruši aploksnes ar tematiem tagad neatrast. Kā arī tā kā jaunie rezerves temati pienāca ļoti savlaicīgi, iepriekšējie nopludinātāji , ja tas noticis skolu vadības līmenī, tos tā pat paspēja nopludināt. reku ( https :// exs .lv/ say/22518/4977566-pec-9 -stundam-eksamens-latviesu ->xRenāra komentārs 11:55 -> Arī vairs nevajag, pirmā tēma kipa par kultūru kaut kas un otrā par kaut kādu personību) Ja arī temati noplūduši VISC'ā, tad arī tas ir "bezceris" , tajā čūsku midzenī ko noskaidrot. Tā teikt - kompetences pār visu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.